Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért utálják...

A baloldaliak miért utálják ennyire az országukat?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben felháborítóak.

http://www.youtube.com/watch?v=CnJ5h5w9vd4


Erre a videóra gondolom.Egy propaganda az egész.


Nem értem hogy a kormány miért nem vonja felelősségre a baloldaliakat , liberálisokat akik ilyeneket terjesztenek nyíltan.És beállnak a magyar ellenes tüntetők sorába magyar létükre.


Ilyeneknek börtönben lenne a helye.



2013. márc. 3. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Lehet itt mellébeszélni, de aki külföldön szidja a hazáját, az hazaáruló.
2013. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

62

Thomas Mann hazaáruló volt?

2013. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Andizsuzsi ***** válasza:
86%

"hogy amennyiben, erősen negatív és valóságtól eltérő propaganda filmeket terjeszt valaki ,az kapjon érte valamiféle büntetést"


Hallottál már olyat, hogy egy puska visszafelé sült el? Vajon miért nem hoznak ilyen törvényt? Vajon miért nem kezdődtek meg a sokat hangoztatott elszámoltatások?


És vajon hallottátok -e kedves vezírünk sajtótájékoztatóját az araboknál, miszerint most éri meg Magyarországon befektetni, mert alacsonyak az árak, de pár év múlva jelentősen emelkedni fognak? Remélem ezt a kampánybeszédébe is beteszi.

2013. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 tetro ***** válasza:
70%

Vajon miért utálnak mindenkit a jobboldaliak mindenkit, aki nem ért egyet azzal, ami az országban történik?

Szerintem éppen a jobboldali teszi azt az országgal morálisan, ahol jelenleg tartunk. Mindegy hova tartozol, ha nem tetszik, a zsidózás, a cigányozás, a város gyújtogatása, az unortodox gazdaság politika, az iskolák csődközeli helyzet... akkor te nem vagy magyar, hazaáruló vagy, mocskos zsici, b_zi, cigányvédő... Tudod én ettől hányok be. És hogy kigyűlölő az országot? Az hozzád hasonlók, akik az ilyen megkülönböztetésekkel és gyűlölködéssel darabokra szaggatják azt. Te aki el akarod dönteni, hogy ki magyar és ki nem, és hogy vonják felelősségre, aki mást állít. Engem is, hiszen ellent mondtam neked, így hazaáruló vagyok. Mert a haza az te vagy, ugye? Az a baj, hogy akikre te azt hiszed, hogy a hazát utálják, azok az esetek többségében csak téged...

2013. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát ez a film elég túloz ami aszt illeti.De nem kell félteni a jobboldal sem.Sokszor leseik az állam mikor a híradóba nyomják milyen csodás itt minden.Közben meg több mint az ország fele mély szegénységben él.
2013. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20%

"Tudjátok, milyenek vagytok ti jobbosok? Mint a melegfelvonuláson tüntetők. Mindenki torkán le akarjátok nyomni saját magatokat."


Ez rátok balosokra is nagyon igaz, ha nem jobban, csak ezt nem akarjátok elismerni!

2013. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Dick Esmen ***** válasza:
63%
Nem utálják jobban,mint a jobboldaliak.
2013. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mert nem baloldaliak hanem liberális internacionakisták,nevezzék öket bárminek vagy maguk magukat.

Igazi baloldali nem lehet internacionalista,hanem népoldali,az egyszerü magyar emberek érdekeiért tesz.TESZ!


És nem szájkartatézik.


Az igazi baloldalt üzik mindkét oldalrol,ugy ha leirnám,nem hinnétek el,milyen módon...


Bövebbet:irjatok,és nézzétek,gyertek és tegyük:nepoldali kukac hotmail.hu !Figyelem!Nem com,hu/

2013. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!