Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc az zsidó...

Gyurcsány Ferenc az zsidó származású?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 20:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
80%

"Miért, ha az, akkor mi van?? Számít, bármit is???"


Természetesen.

2011. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
88%

"Nem teljesen mindegy ?"


Nem.

2011. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 davidpsp ***** válasza:
65%
IGEN! Gyurcsány zsidó származású !!! Nem tagadja hogy zsidó !!!
2014. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
100%
Az. Ja és a zsidó nem csak egy vallàs hanem egy faj is.
2017. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 turosbukta01 ***** válasza:
Zsidó lánynak zsidó legény a babája,köztudottan a felesége zsidó származásu.
2018. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Az esze, az arcformája, a kipás képei, az erdélyi magyarok magyarigazolványának ellenzése, a nyugati bankrendszer és nagyvállalatok magyarországi támogatása, a katolicizmust támogató Orbán nem kedvelése, az NWO céljai között szereplő iszlamizálás, azaz a migráció támogatása, a KISZ titkár előélet, stb. számomra valószínűsítik, hogy az, de nem az a lényeg, hogy az-e, mert igen kiváló olyan embereket is ismerek, hanem a tettei a fontosak, és azok nem a keresztény magyarság érdekét szolgálják. Szerencsére ezt egyre többen felismerik és átlátnak a nagyon ravasz szófűzésén.
2018. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Rögtön megtudnánk, hogy az-e, ha a válaszolók mindegyike őszintén jelezné, hogy ő az-e. Én nem vagyok az, de nem tudom, ez jó, vagy rossz-e nekem, de az az előítéletem, hogy minden zs. okos, az utóbbi időben kezd árnyaltabbá válni. ... És minden sokkal tisztábbá és világosabbá vãlna, ha mindenkiről lehetne ezt tudni, amikor nyilatkozik vagy cselekszik.
2018. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Countryman ***** válasza:
Szerintem sem zsidó, de őket szolgálja. Dumálni hazudni, lövetni nagyon jól tud,( mint a komcsik tudtak..) az idegenek s***** nyalja, és a Magyarság ellensége!
2021. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!