Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc az zsidó...

Gyurcsány Ferenc az zsidó származású?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 20:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
Nem feltétlenül. Lehet benne egy kicsi, de nem teljesen. Ő egy egyszerű pápai proligyerek. Zsidókkal maga mögött.
2009. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
77%
Gyurcsány felesége köztudottan zsidó, zsidó férfi általában zsidó nőt vesz feleségül, ezenkívül az arca is olyan mint a zsidóké(kampósorru) aztán meg renteg képen van rajta kipa...90% , hogy zsidó ... de nem ez számít, hanem az, hogy egy patkány és tönkretette Magyarországot!
2009. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
Nem ő nem az. De ha az lenne sem azért lenne bajom vele mert zsidó, hanem mert egy idegbeteg, zsarnok, hazudozó.
2009. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
79%
Gyurexen kívűl még szétlehetne nézni azon a tályékon!
2009. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
33%
Miért, ha az, akkor mi van?? Számít, bármit is???
2009. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
74%
A "Gyurcsány" szlovák név. A fejformája tényleg kicsit zsidós, de meglepődnék, ha az lenne. Az izsdb szerint sem az (pedig az izsdb pl. zsidónak jelzi Dobrev Klárát, tehát nem buta).
2009. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudom megmondani. Az az igazság, hogy a zsidókat nem ismerem fel...nekem a nagy orr semmit sem mond. Miről lehet 100%-ra tudni?
2009. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
38%

Csatlakozom az előttem kérdezőhöz. Miből lehet tudni. Nekem már próbálták elmagyarázni a hajuk, orruk, sőt a körömformájuk alapján is, de nem tudtam megjegyezni.

Mi az a izsb ?

2009. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
17%
Nem mindegy? Az orról meg annyit, hogy az enyém is nagy. Na és?
2009. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
15%

az hogy gyurcsány zsidó egy jobbikos "kicikizés"

mint a libajnai vagy gyurcsótány (kuruc.info)


és ha voltak zsidő ősei akkor mivan? ha neked voltak cigány őseid akkor te már mingyárt egy tizenkettedig cigány vagy, és mindeképpen egy hazug csaló akárki vagy?


erre majd egy felháborodott válasz jön majd hogy "dehát hazudott he öcsém me' lopott" képzeld magyarországon mindenki lopott már aki elvállat egy feketemunkát vagy szétvert egy telefonfülkét vagy kővel tönkretett egy lámpát. ezek mind állami pénzekből vannak ám.


Gyurcsány Ferenc az zsidó származású?

És te zsidó származású vagy?

És hogy esne ha ezt vágnák a képedbe minden második sarkon?

2009. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!