Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek így van? Amerikába...

Szerintetek így van? Amerikában négerek Magyarországon cigányok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem ,Magyarországon a cigányok 99%-a bűnöző!

Négereknek csak mondjuk 8%-a .

Plussz Amerikában sok fehér is bűnözik.

Ja és a négerek nem mennek segélyért hanem inkább bankot rabolnak .A négerek többsége dolgozik.Ja és a dílerkedés is munkának számít.A cigányok nem dolgoznak és írtanak minket rohadtul csak a sok hülye nem veszi észre.

A

2013. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Ennyi rasszistát sem láttam egy helyen. Mindenki azt hiszi,hogy a fehérek az álomemberek,pedig semmivel sem különbözik a feketétől,a barnától vagy a sárgától. Figyeljétek csak meg, ha egy cigány nem vesz jegyet a buszon,akkor mindenki azt feltételezi, hogy egy sem vesz,de ha egy fehér ember nem vesz,akkor csak az az egy ember a rossz, hát miért nem az összes hozzá hasonló. Én is cigány vagyok, mégis idén érettségiztem, és ösztöndíjjal jutottam egyetemre, annak érdekében, hogy orvos legyek. De ezt senki sem veszi számba,ugye? Nem az számít,hogy valakinek mi a bőrszíne, hanem az, hogy milyen ember, és hogy milyen a lelke. Ameddig ezt nem vesszük észre, nem lehetünk jó emberek.
2017. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!