Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek így van? Amerikába...

Szerintetek így van? Amerikában négerek Magyarországon cigányok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
?????Bövebben?
2013. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem teljesen.

A négerek között kb 60-70 százalékuk már normális.


Ezért mivel a populációjuk többsége normális ezért nincs négerbűnözés és nem lehet kijelenteni.


Itthon mivel a cigányok 95 százaléka bűnöző , itthon jogos ha ki van mondva , hogy bizony van cigánybűnözés , cigányprobléma , roma ügy.

2013. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

nem éppen.


Sokkal kevesebb cigány orvost, színészt, értelmiségi dolgozót stb látok itthon mint hasonló munkakörben dolgozó négereket Amerikában.


Plusz a négereket behurcolták Amerikában, elnyomták őket, rabszolgák voltak, mondhatni a fehérek is felelősek értük.


Jah, csak eszembe jutott, nézz meg egy cigány zenészt és egy néger Jazz zenekart, vagy Jimmy H., nah ugye, látszik a különbség.

2013. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

"A négerek között kb 60-70 százalékuk már normális."


Erről szerintem kérdezz meg egy amerikai fehéret is szerintem...

2013. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk nincs cigány miniszterelnökünk.
2013. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Azért a 70% szerintem is durva, de ott már nem csak a négerek játszanak, hanem mexikóiak meg a többi semmirekellő.

A barna bőr csak a bajt jelenti.

2013. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A négereket erőszakkal vitték oda rabszolgának, így meg is érdemlik a nyakukba az amcsik, amit kaptak tőlük, de ők legalább meg tudták oldani. A cigányokat is mi telepítettük le, pedig ők alapból vándor nép voltak, de mi nem tudjuk megoldani, mert mindent hülyén csinálunk. Keményebben kéne bánni velük, de ehelyett inkább hagytuk őket a nyakunkra nőni és tessék, ez lett a vége. Bár letelepíteni se kellett volna őket.
2013. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

A feketék nagy része ott is iskolakerülő és nem a tanulásban látja a jövőt, hanem énekes, színész vagy sportoló akar lenni.

A cigányok is ebben látják a kitörési lehetőséget, de ugye nem élhet meg mindenki zenéből vagy kosárlabdából, fociból, így nagy a szegénység ott is.

Persze vannak kivételek, de sajnos kevesen.

Amerikában még annyiban rosszabb a helyzet, hogy elterjedtek a lőfegyverek és hatalmas mértékű a kábítószer fogyasztás, de úgy hallottam már nálunk is nagyon terjed, főleg Heves megyében.

2013. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A fehér ember kihal,mert a saját érdekeit az utódoké elé helyezi.Itt is,Amerikában is.Nemsokára nem a jólképzett fehér egyke "minősége",hanem a rasszok számaránya lesz a lényeg.Melyik melyikbe olvad be...
2013. márc. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pro Patria ***** válasza:

Ez a párhuzam már nekem is felvetődött:

[link]

2013. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!