Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tegnapi corvinusos élőlánc...

A tegnapi corvinusos élőlánc résztvevőinek miért szól be egy idős ember?

Figyelt kérdés
Tudtommal a nyugdíjas korú tanárok elküldése ellen tüntettek. Én ez egyetem mellett sétáltam el a tüntetés idején, az öregúr előttem. Hevesen ordítozott és mutogatott nekik, majd bement a vásárcsarnokba. Vajon miért zavarja, ha a diákok a tanáraikért demonstrálnak?

2013. márc. 1. 23:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
A katolikus egyetemeket is elkezdhetnék már fésülni...
2013. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezeknek az egyetemistáknak egy jó nagy pofon kellene. Ébredjetek már fel.
2013. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mesélj, mi a problémád, fidesznyalonc?
2013. márc. 13. 21:37
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező... rakás értelmes választ is kaptál, miért nem azokra reagálsz?
2013. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Sokakkal egyetértek. A hazugságokra alapozott és a rosszindulatú válaszokra meg nem kívántam reagálni, más kérdéseknél már többször leírtam, és mindig elengedték a fülük mellett, de tessék.


"Miért nem kérdezted meg tőle?"

Mert sietősen távozott a vásárcsarnokba.



Aki rühelli, hogy a tévében szerepelnek egyetemisták, az miért nézi? :) Egyáltalán miért gyűlöli az egyetemistákat?


"Ez a bekiabálós vén korcs is azért ugathatott mert félti hogy nem növelik eléggé a nyugdíját,ha esetleg az államnak tovább kell finanszíroznia az idősebb tanárok munkáját."

Én ennyire azért nem kombinálom túl. De persze nem is azért ordibált, hogy igenis küldjék nyugdíjba a tanárokat.


"Az pedig csak hab a tortán, hogy nem az egész felsőoktatás van sz@rban, és nem az egész hallgatóság tüntet."

Az állami támogatások 2/3-ára csökkentése nem csak 2 egyetemet érint, hanem az összeset. Kivéve persze a fideszhű vallásos intézményeket.


"Vidéken már jó ideje tart a leépítés, arról egy média sem számolt be. Eljött az idő, hogy az agyon pénzelt Corvinust és ELTE-t is kifésüljék."

Hívni kéne a riportereket... Amúgy meg ha vidéken leépítenek, akkor építsenek le Pesten is? Dögöljön meg a szomszéd tehene is?


"A katolikus egyetemeket is elkezdhetnék már fésülni..."

Ideje lenne, bár a katolikus egyetemekre járók 80%-a szégyenletes módon "pogány", egy részük még "komcsi" is...

2013. márc. 14. 00:27
 16/16 anonim ***** válasza:

Kezdjük a végén. Aki meghatározza nekem, hogy mi pontosan a "komcsi", és konkrétan kik ma, akik az általa felsorolt tulajdonságokkal bírnak, aszerint élnek, az jelentkezzen. Amíg ez meg nem történik, addig az ilyen hozzászólást szánalmas szajkózásnak tartom, ami semmiféle gondolatot nem tartalmaz, ebből következően figyelmet nem érdemel.


Az egyetemek tönkretétele javában zajlik, ezt az érintettek meglehetősen eltérően élik meg. A rombolás mindig hiánnyal jár, ilyenkor beindul két effektus. Az egyik a marakodás a maradék (és nem elegendő) lehetőségen, fúrás, nyalási felület gyors keresése. A másik az elkeseredésből, vagy dacból, esetleg (ritkábban) felháborodásból keletkező ellenállás. Annak is több formája van, felkészültségtől, tapasztaltságtól függően. Sok oktató, főleg a vezetők, és a HÖK zöme az első utat választotta. A hallgatók egy része a másodikat. Ezért egységes megítélés itt sem lehet.


Ma az ellenségeskedés sokaknak kényszeres szükséglet, hiszen ez a fő irányelv. Vélt, vagy valós sérelmek, esetleg csak elhitetett hátrányok, gyakran a puszta ostobaság a mozgatórugó. Egy nyugdíjas beszólásából nem vonnék le következtetést, alaposabb vizsgálat bizonyára állítana szembe vele kettő olyant, akik a láncot alkotók pártján állnak. Véleményformálásra akkor lesz lehetőség, ha jelentős tömegek teszik a "beszólást" vagy hasonlót, és megismerhető okok állnak rendelkezésre.

2013. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!