Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tegnapi corvinusos élőlánc...

A tegnapi corvinusos élőlánc résztvevőinek miért szól be egy idős ember?

Figyelt kérdés
Tudtommal a nyugdíjas korú tanárok elküldése ellen tüntettek. Én ez egyetem mellett sétáltam el a tüntetés idején, az öregúr előttem. Hevesen ordítozott és mutogatott nekik, majd bement a vásárcsarnokba. Vajon miért zavarja, ha a diákok a tanáraikért demonstrálnak?

2013. márc. 1. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Olyan korban nőtt fel, ahol az embernek kuss volt a neve. Zavarja, hogy ma ez nem így van.
2013. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mert összekeverte a többi diáktüntetéssel, melyk már valóban nagyon zavaróak voltak.
2013. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ő sem tudja ...és mi sem.Miért nem kérdezted meg tőle?
2013. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Irigykedik, hogy az ő idejében nem ez volt.
2013. márc. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Én már nem unom, hanem rühellem azt, amikor meglátom az egyetemistákat a médiába, ahogy tüntetnek. Már torkig vagyok, állandóan csak az egyetemisták. Mit akartok egyáltalán. Forradalmat?
2013. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Manapság a nyugdíjasoknak egyetlen fontos dolog van az életben,az a nyugdíj...a többit nagyívben lesz@rják és semmi másra nem gondolnak.


A politikában is csak az érdekli őket hogy melyik kormány hogy növeli a nyugdíjukat.És amelyik a legnagyobb mértékben emeli azé lesz a szavazatuk.


Ez a bekiabálós vén korcs is azért ugathatott mert félti hogy nem növelik eléggé a nyugdíját,ha esetleg az államnak tovább kell finanszíroznia az idősebb tanárok munkáját.

2013. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, abban szocializálódott, hogy ha valakinek ellenvéleménye van, akkor az tartsa magában, mert ellenkező esetben találnak a lakásán száz dollárt, és kész is a devizabűntett.
2013. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

#5-höz. Azért az egyetemistákról hallasz, mert ők legalább tesznek valamit (más kérdés, milyen célért), ami említésre méltó. Meg főleg azért, mert a média ezt kapja fel. Emiatt a médiát szidd.


Az öregúr nem lehetett annyira buta, hogy ne tudta volna legalább hozzávetőleg, miről volt ott szó. Ha viszont egy bigott Fidesz hívő (e korosztályból elég sokan vannak), akkor egyszerűen neki ezt kellett tennie, hiszen az égből ezt mondták neki.

2013. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%

"Az egyetemisták legalább tesznek valamit" szöveg annyira unalmas... Mégis mit? Az még hagyján, hogy semmi eredményt nem értek el, mert ez nem is csak rajtuk múlik.


De milyen alternatívát kínáltak azon kívül, hogy kihúzott mellel befeszültek a kormánynak?

- "Márpedig itt nem lesz röghöz kötés!".

- (kormány) "De."

Erre mondják azt, hogy a kormány meg sem hallgatja őket.

Az pedig csak hab a tortán, hogy nem az egész felsőoktatás van sz@rban, és nem az egész hallgatóság tüntet. A Corvinus, ELTE TáTK és BTK folyik a csapból is.

2013. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Vidéken már jó ideje tart a leépítés, arról egy média sem számolt be. Eljött az idő, hogy az agyon pénzelt Corvinust és ELTE-t is kifésüljék.
2013. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!