Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az az "Együtt Jeruzsálemért"?

Mi az az "Együtt Jeruzsálemért"?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Egy alapítvány.

Nem tudom ,de a Milla meg a Bajnai támogatja.

Remélhetőleg nem a magyar adófizetők pénzéből.


Ideje lenne minden ilyen alapítványt megszüntetni , ne legyen se Free Gaza , se Izrael se Jeruzsálem , sem Palesztina alapítvány.


Hagyni kéne ezeket a közel-keleti dolgokat a gazdáiknak.

2013. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért kell nekünk állandóan az izraeliek seggét nyalni. Bajnai is mindenkit támogat, képvisel, csak ne magyar legyen.
2013. febr. 28. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy most mar Bajnaihoz kotik ezt is, pedig partsemlegesen indult, de a politikusoknak muszaj minden ilyet tamogatni... Ezt annyira utalom. Van egy csomo jo kezdekenyezes, amit ha politikusok elkezdenek hivatalosan amogatni, akkor osszedol. Na mindegy, kimergelodtem magamat :S

Egyebkent van honlapjuk, meg tudod nezni, mirol szol.

2013. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod mi a jó ezekben az alapítványokban? Hogy az emberek saját maguk döntik el, hogy pénzelik-e őket vagy pedig nem. Innentől szerintem mindenki magánügye, hogy támogatja-e a szabad Jeruzsálemet.


Ezen kívűl alapítványokat, szervezeteket nem lehet "betiltani". Vagy hogy gondoltad, bírósági végzés alapján megtiltják minden egyes tagot az alapítvány alapításától? Hogyan, milyen alapon? Másnapra valaki más már jegyezné is be az "Új Együtt Jeruzsálemért" alapítványt, és a régi brigád megint összeállna, pont mint a Magyar Gárdával.

2013. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Középkori szlogen.Templomosok,johanniták jelszava.
2013. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!