Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes kérdésekre a legtökéletesebb válaszokat lepontozzák egyesek? Utálnák az igazságot?

Figyelt kérdés
Azt megfigyeltem, hogy a Politikai kérdéseknél a nemzeti érzelmű válaszokat lepontozzák, mig a liberális hozzászólást 100%osra felpontozzák akkor is ha teljesen eltér a témátóé(off) vagy ha oltári baromság is, miért van ez?
2009. szept. 11. 00:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%

Én pont fordítva vettem észre.

A nemzeti érzésűeket pontozzák fel, a liberálisokat meg le.

Ma Magyarországon már csak jobboldalinak szabad lenni.

Ennyit a szabad véleménynyilvánításról, amiért elvileg küzdenek...

2009. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
hagyjátok a politikát, az a baj, hogy ez a jelenség nem csak a politika kategóriában van! nézzetek bele a tudományok kategóriába! na az aztán pártállástól teljesen független! mégis, feltesznek egy olyan kérdést, hogy mondjuk miért zöld a fű? jön egy biosz-szakos egyetemi végzettséggel és tényleg korrektül elmagyarázza, elvezeti, na őt lepontozzák 20%-ra, de bezzeg utána meg beír vmi suttyó kis majomgyerek annyit h "azé meeee anyádék lehányták" na őt meg felnyomják 90%-ra. WTF? elment mindenkinek a józan esze? nemhiszem! egyszerűen csak arról van szó, hogy az emberek 90%-a egy nagyképű tapló, akinek kéjérzetet okoz ha a másiknak beugathat, még akkor is ha nincs igaza, a többiek pedig ezt a marakodást pontozzák szimpátia alapján, nem a válaszok helyességét...elég rossz h itt tartunk
2009. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%

"Én pont fordítva vettem észre.

A nemzeti érzésűeket pontozzák fel, a liberálisokat meg le."


Ezen nem kell csodálkozni!

A nagy liberalizmus vezetett ide!

De sajnos a magyarok számára nem is lenne megfelelő, és ezt is látni kellene.

Egyszerűen az alap elvei miatt.

A liberalizmus alapja hogy vonuljon ki az állam a szabályzásokból és mindent bízzon a piacra!

De magyar országon nincs ennek a felfogásnak meg a társadalomszerkezeti alapja. Mert ha kivonul akkor az öngondoskodásnak a szerepe értékelődne fel, aminek a lényege hogy mindenki fizesse meg az orvost, a közlekedést, a nyugdíját stb. Ez egy társadalmi katasztrófa lenne hiszen 1 db foghúzás 10-12 000 ft.

A magyar társadalom 40-50% nak nincsenek megtakarításai az alacsony jövedelmek miatt. Gyakorlatilag egy cukorbeteg az első hónapban hajléktalan lehetne.

Van egy 70 éves lemaradásunk a liberális szerkezetekkel szemben pld USA, de itt sem tarthatóak ezek az elgondolások. Sőt meg is buktak világszerte.

De még ha kialakult középosztályunk lenne (ami nincs)

akkor sem lehetne megvalósítani mert a liberalizmus alapjai az adózásban vannak elrejtve.

Vagy is minimál adó ami csak az állam működését finanszírozza max a teljes jövedelem 10% a.

Viszont itt újabb problémákat jelent hogy nem egy fejlett termelő gazdaságunk van, hanem egy alárendelt másnak termelő és másnak a fogyasztásait kiszolgáló.

Az az nem a profit ami befolyásolja a gazdaságunk által kitermelt pénz , hanem a befektetőktől "kicsikarható" alamizsna.

2009. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11%

"Ma Magyarországon már csak jobboldalinak szabad lenni."


A jobbikosság és a jobboldaliság között mérsékelt az átfedés.

2009. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az is érdekes, hogy egyesek mennyire tudják terelni a témát, a kérdésembe nem volt szó se cigányokról se zsidókról se a Jobbikról ! Csak azt kérdeztem, hogy ha valaki tökéletes választ ad egy kérdésre, miért jön hamar a "lepontozó kommandó" és pontozza le 10%-ra ( Politika csak példa volt, máshol is megfigyelhető ez, egyeseknek fáj az igazság! )
2009. szept. 11. 13:54
 16/18 A kérdező kommentje:
Amúgy meg élő példa a liberális lepontozóakcióra az első válaszoló lepontozása, és azok felpontozása kik a liberális rizsát nyomják ! Már az itteni válaszoknál is látszik, hogy egyesek feltétlenül el akarják rejteni az igazságot...
2009. szept. 11. 13:58
 17/18 anonim ***** válasza:
34%

"és azok felpontozása kik a liberális rizsát nyomják !"


A Jobbik nevű agyrémmel való szembehelyezkedés nemcsak "liberális rizsa" lehet, sőt: a Jobbik-jelenség keletkezésében a liberálisok felelőssége az egyik legnagyobb.

2009. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
25%
Tapasztalatom szerint a liberálisokat pontozzák le. Amióta kérdésre olyan választ adtam, ami nem ítéli el kollektíven a cigányokat és a zsidókat 35%-kal csökkent a mutatóm
2009. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!