Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes kérdésekre a legtökéletesebb válaszokat lepontozzák egyesek? Utálnák az igazságot?

Figyelt kérdés
Azt megfigyeltem, hogy a Politikai kérdéseknél a nemzeti érzelmű válaszokat lepontozzák, mig a liberális hozzászólást 100%osra felpontozzák akkor is ha teljesen eltér a témátóé(off) vagy ha oltári baromság is, miért van ez?
2009. szept. 11. 00:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%

Mert a neoliberalizmus legnagyobb ellensége a lokalitás.

A közösség és a legtágabban értelmezhető lokális csoportja a nemzet.Olvass bele , nézd meg és mindent megértesz!


Írások, tanulmányok - Bogár László Blogja » Bogár László

Publikálva 2007.november.19 > Bogár László. Nemzet-Program Vázlat. I. Bevezetés ... Publikálva 2007.november.17 > Bogár László. Egy lázadás anatómiája ...

www.bogarlaszlo.info/.../irasok-tanulmanyok - Tárolt változat - Hasonló

További találatok megjelenítése innen: www.bogarlaszlo.info

2009. szept. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen, mindenképpen megnézem valamikor :)
2009. szept. 11. 00:45
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

"Azt megfigyeltem, hogy a Politikai kérdéseknél a nemzeti érzelmű válaszokat lepontozzák"


Érdekes, szerintem a "nemzeti érzelműek" azok, akik kb. mindent lepontoznak, ami nem zsidózás, cigányozás vagy Hitler éltetése, vagy "Magyarország pusztulóban van és csak Vona mentheti meg" típusú prófécia.

2009. szept. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Na igen, legjobb erre politikamentesen válaszolni.


Én már nem aggódom emiatt, eszméletlen, ha jön valami tök idióta válasz, az megy 100%-ra, ha meg netán egy témához esetleg egy szakértő szól hozzá, az tuti leponiotzásra kerül. Nem egy ilyet láttam, szal én aztán nem nézem a pontokat, felőlem pontoznak ahogy akarnak, egyszerűen nem érdekel. na meg tudod az igazság sokszor nem is tetszik az embereknek ........

2009. szept. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

azért, mert az emberek nem azt nézik, valóban hasznos e egy adott válasz(főleg itt, a politikában), hanem azt, hogy az imádott pártjuk ellen vagy mellett van egy válasz...

és ez kivétel nélkül igaz itt mindenkire! a balra, a jobbra, a jobbikra(mert gondolom, jobbikos vagy, ahogy én is)...és az, hogy melyik oldal válaszolói vannak jobban le, vagy felpontozva, pusztán azon a véletlenen múlik, hogy aznap melyik táborból lépett be több ember az adott kérdésbe... ez már természetes dolog, én nem lepődöm meg rajta...

2009. szept. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Pont fordítva tapasztalom, de nagyon erősen
2009. szept. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Érdekes, szerintem a "nemzeti érzelműek" azok, akik kb. mindent lepontoznak,


Érdekes , jobbikos vagyok és nemzeti érzelmű!

Ezeket a kérdéseket tettem fel utoljára, ezek ugye nem kifejezetten cigány kérdések?

Nézd meg hányan válaszoltak. Nincs itt igény a valódi okok megbeszélésére.


Lehet-e a pártfinanszírozás átalakítása nélkül, hatásosan tenni a korrupció ellen?


Ha integrálni tudnánk a határon túli Magyar képviseleteket és pártokat akkor több lehetőségünk lenne az EU-ban az érdekeinket képviselni, mint politikailag mint emberjogilag mint gazdaságilag?


A Magyarok tényleg többet fogyasztanak, mint amennyit lehetne?

ilyen minimumlépéseket vársz, ha kormányra kerül "kerülne" a preferált pártod?


Érdekesség! Írok egy általános esetet. Ne bennem bízz! Ha nem hiszed, vagy csak tudni szeretnéd, nézz és számolj utána. Vajon meglepődhetsz?


Milyen koncepcióban tudna legjobban érvényesülni a 3 csapás törvény?

2009. szept. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

"Ezeket a kérdéseket tettem fel utoljára, ezek ugye nem kifejezetten cigány kérdések?"


Válaszokat lehet lepontozni, nem kérdéseket, tudtommal. Sok cigányozás és zsidózás van ugyan a kérdések között is, de mégtöbb a válaszokban. Ez pedig azért van, mert a jobbiknyikok szerint minden baj okai a zsidók és cigányok.


Egyébként bájos a mosakodásod, jobbikoskám.

2009. szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Csak arra hívtam fel a figyelmed hogy mint mindenhol itt is akadnak felületesebb emberek . Tudod hány választ kapok indokok és logika mentesen, csak ideológiai alapon megfogalmazva? És ha valami olyat kérdezek amit át kell látni arra szinte választ sem kapok. Teljesen mindegy hogy milyen a párt színezete, előadó nyelven "vegyes a közönség"!
2009. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
Ja és nem mosakszom. Leszarom a zsidókat és a cigókat is.
2009. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!