Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik küzdeni fog a korrupc...

A Jobbik küzdeni fog a korrupció ellen, ha bekerül a parlamentbe?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 16:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
64%
én sem fogok az MSZP,FIDESZ és csatlós pártjaikra szavazni mert a szememben nem tettek érdemleges lépést kis hazánk fejlődése irányában!Én bízom a jobbik szavahihetőségében,mert jelenleg nincs jobb,és szavazni kötelessége annak aki nincs megelégedve a jelenlegi kormányzással.
2009. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Őszintén!!!!


A zsidózáson kívül mit tudtok a jobbikról?

Mert az csak a sugallat!


Arról amit szeretnének?

2009. szept. 10. 17:50
 13/31 anonim ***** válasza:
37%

kedves kérdező, nemtudom észrevetted e, mert minden hozzászólásom végére odaírom ki vagyok, hogy én vagyok az első meg még egy csomó válaszoló is, és már leírtam, hogy a FIDESZRe fogok voksolni.

Persze lesznek akik az MSZP-re, lesznek akik a SZDSZ-re és akik a Jobbikra. naés? én nem akarom rájuk erőltetni a véleményem, majd rájönnek maguktól is. De akkor rám se erőltessen senki semmit :)

2009. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
23%
nem fog.
2009. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
59%

Azt hogy érted, hogy az csak sugallat ? :D

komolyan, ezt kifejtenéd bővebben?

2009. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy érted, hogy az csak sugallat ? :D

komolyan, ezt kifejtenéd bővebben?



Majd én ha megengeded :)


Hallgasd az országos médiákat és napilapokat olvass,ami sulykolja a jobbikgárdagonosznácirasszistaszélsőségesaljapárt.

2009. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Én sem írhattam volna szebben


Sajnos nem veszik észre, hogy egy és ugyan azok akik rasszistáznak és akik tudomást sem akarnak arról venni hogy már nem is mi irányítjuk a saját országunkat.

Akik csak ugyanmároznak ha valaki megkérdezi őket hogy miért vagyunk multi bérencek. És hogy mi a jó nekünk az EU ba. Tömik az emberek fejét hogy ennyire jó a globalizmus és hogy a zsidóknak semmihez semmi köze és persze hogy csak összeesküvéseket kereünk és közben meg itt tartunk. Lehet a magyarok egy részét hülyíteni de hál a jó is már csak keveseket. Aki kiejti a nemzet szót a száján az már uhhhhhhhhhh. Pedig lassan megérthetnék hogy a nemzetnélül az ország az csak egy földrajti hely.

És az ott élők csak droid rabszolgák lehetnek egy másik hatalom kiszolgálói mert egy külföldi sem fogja azt nézni hogy mi a jó a magyarnak.

2009. szept. 10. 18:24
 18/31 anonim ***** válasza:
Tudod a Jobbik egy nagy baja amiért húzódnak el a emberek onnan a Gárda. De most nem erről szól a kérdés. Tudjátok, hogy mennyire megosztja a magyarokat.
2009. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
39%

Én a Jobbikra szavaztam legutóbb. Nem azt mondom h megváltoztatnak majd mindent, és happy end lesz, ember ezt az egészet már nem tudja helyrehozni.

Radikálisok, igen. Nem hallgatnak úgy a cigányügyről mint a többi párt. Magyar embert agyon lehet verni az utcán a gyerekei szeme láttára, de ha egy cigányt kinyírnak akkor már 20 ember szaladjon a börtönbe miatta?

Na ezért szavaztam a Jobbikra főleg. Utálom h ezeknek a mocskoknak mindent szabad, remélem szép lassan elfogynak, bár amennyit "ellenek"(ezt már csak azért is mondom mert az utcánkba lévő 40 éves cigányasszony kb évente szül 1 gyereket, mint az állatok, hozzáteszem már vagy 8 gyerek van és tán úton van a 9.dik) sztem ez reménytelen. Igenis vkinek fel kell lépni ellenük, ha már őket leállítja a Jobbik, már jobban fogunk élni(lásd: most hova is megy a kommunális adó?!).

A többi párt már bizonyított, és mindenki gondolja csak át, sza.rban vagyunk.

2009. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
62%
A zsidókat fizetik, hogy lepontozzák a hazafias válaszokat? vagy mi a fas* van? Egyértelmű, hogy a jobbik kűzdeni fog a korrupció ellen, egyetlen igazi magyar párt!
2009. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!