Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik küzdeni fog a korrupc...

A Jobbik küzdeni fog a korrupció ellen, ha bekerül a parlamentbe?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 16:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%

előbb fog azon küzdeni, hogy a nem elég magyarokat "kiírtsa".

Túl szélsőségesek. Gárdával az élen. Aki a mézes bödön közelébe kerül, mind merít belőle magának. Gondold el ott lenne előtted egy láda arany, nem vennél ki magadnak belőle, ha senki nem ellenőrizné? Ennyit a korrupcióról.

2009. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
39%

Nem értem az emberek agyáig miért nem tud eljutni, hogy rajta akarnak segíteni. Nehéz elhinni, hogy vannak még jó, vallásos, erkölcsös emberek, akik segíteni akarnak, de fogadjátok be.



A jobbik nem, hogy küzdene a korrupcióval, de kétharmados többséggel fel is számolná azt.


Én pl nem vennék ki az aranyból.

2009. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
24%

Kösz az értékelést, esetleg véleményt is lehetett volna mellé csatolni.

Gombot nyomkodni lehet kikapcsolt számítógépnél is, legalább nem csinálnál hülyeséget.

Nem tudom miért nem lehet MÁS véleményeket is elfogadni, nem csak azt amit te gondolsz.

2009. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
"előbb fog azon küzdeni, hogy a nem elég magyarokat "kiírtsa". Érdekes meglátásod van ennyi erővel azt is írhatnád a baloldal azon van,hogy a Magyarokat "kiírtsa" mert úgy néz ki a mostani helyzet.Igen küzdeni fog remélem ahogy a programjukban van.(ők legalább konkrét dolgokat neveznek meg,amit csinálni akarnak nem a munkahelyteremtés,adócsökkentés,gázártámogatás sablon amit a többi nyomat 20 éve!)
2009. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
41%

persze és a Jobbik egy varázsütésre megváltoztatná az egész emberiséget,mert ők biztosan nem akasztanának le rólunk semmit, és újra hihetnék a mesékben igaz?

és a mostani korrupciót felszámolnák és köztük sem lenne egyetlen egy darab korrupt ember sem.

Hát én márpedig nem hiszek már a mesékben. Kész tények vannak.

De ezért nem fogom leértékelni a véleményed. És hadd döntsem el, hogy kinek kérem én mint Magyar állampolgár a segítségét, és ne erőltesse rám senki.

2009. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy közölném, hogy sohasem voltam balos. ( mindig is FIDESz párti voltam ) és nem is leszek.

Ettől én még elhatárolódom a JObbiktól, ha szabad. előző és első is én voltam.

2009. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%

persze és a Jobbik egy varázsütésre megváltoztatná az egész emberiséget,mert ők biztosan nem akasztanának le rólunk semmit, és újra hihetnék a mesékben igaz?



Egy esélyt ők is megérdemelnek nem?A nagyok már 20 év alatt bizonyítottak eleget.Csak Magyarországon bűn a nemzeti öntudat.Mindjárt náci,rasszista az illető.

2009. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
14%

Megérdemlik az esélyt így van.

De én nem szeretnék nekik esélyt adni. Én annak szeretném ezt megadni, akit úgy vélek, hogy már tett olyat, amit én értékelhetőnek és szimpatikus lépésnek tartok.

Ennyi.

Szóval nem vagyok a Jobbik ellen, de nem rájuk fogok voksolni.

2009. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
18%

Nem bűn a nemzeti öntudat. Én büszkén vállalom,hogy Magyar vagyok és örülök.

Itt a túlzásokról van szó. És ezt ti is tudjátok, úgyhogy légyszíves ne forgassátok ki ezt a Magyarság tudatot folyton.

Előző

2009. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

De én nem szeretnék nekik esélyt adni. Én annak szeretném ezt megadni, akit úgy vélek, hogy már tett olyat, amit én értékelhetőnek és szimpatikus lépésnek tartok


Én kíváncsi vagyok hogy kik lennének azok?

2009. szept. 10. 17:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!