Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bill gates nek van annyi...

Bill gates nek van annyi pénze hogy ki tudná fizetni az államadósságunkat?

Figyelt kérdés
...
2013. febr. 26. 15:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy 50 milliárd dollárból jótékonykodsz el 2 milliót, vagy 100 ezer forintból 5-öt.
2013. febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Könnyű más f.szával verni a csalánt! :D
2013. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Számolni se tudtok, gyökerek.


Igen, szoktam adni, de attól nem lesz lakása a hajléktalannak. Ha egy gazdag venne lakást neki, akkor az már érne valamit. Különben meg mindenki csak a maga pénzéhez mérten tud adakozni. Jelen esetben ez én 5 ft-om is ér annyit jótevés szempontjából, mint a milliók.


"programozó"? :D


Egy szabadkőműves zs. senki.

2013. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

"Egy szabadkőműves zs. senki." Ha az irigység ölne, te már rég alulról szagolnád a virágot :)

Szerinted senki? Szerintem meg egy olyan ember aki karriert csinált, ami neked soha se lesz, örülnél ha negyed vagy annál kevesebbet keresnél, mint Ő! Mellesleg ha senki volna, nem igazán tudnád bekapcsolni a géped amin osztod butaságodat, nem gondolod? Tudod a programozás nem a nonstop fb, twitter, cod, meg ezek a butaságokat tartalmazzák és ha ezt tudnád, nem lennél ilyen buta, tanultál volna....

2013. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!