Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányok mért hívják a...

A cigányok mért hívják a magyarokat parasztnak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 13:42
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Szóval azért vagyunk parasztok mert dolgozunk? értem, ezek szerint a cigányoknak szégyen a munka, de a börtön az dícsőség, minnél többet ültél annál jobban tisztelnek, hát érdekes értékrendjük van az biztos, köszi a válaszokat!
2009. szept. 9. 16:57
 12/34 anonim ***** válasza:
99%
hát ez speciel tény.
2009. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan így van, ahogy leírtad a kommentedben! Náluk fordított értékrend van!
2009. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
mert a cigányok szerint csak a paraszt dolgozik.... ők ezért nem azok, a magyar meg mind azok...
2009. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
89%

14:22 "Nah halljam miért néztek le minket?"

A válaszom:

- nem dolgoztok

- segélyekből éltek, amit az adófizető dolgozó emberek fizetnek

- nem lehet melletettek elmenni az utcán szívbaj nélkül, ki tudja mikor köptök le vagy loptok meg

- haszontalanok vagytok és büdösek

- felelőtlenül szaporodtok

- lenézitek a jóravaló embereket, akik titeket tartanak el

- és még sorolhatnám....

2009. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:16-es:

kicsit el vagy tévedve. Ezt én kérdeztem a cigány(ok)tól, hogy ők miért néznek le minket magyarokat(szerintük parasztokat)

2009. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bocsi, félreértettem... de akkor is ez a véleményem róluk!

Még ők néznek le minket? Amikor még helyesen írni se tudnak annyira tudatlanok?

A véleményem ez és amit leírtam és nem is fog változni.

2009. szept. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

semmi gond.

Hát helyesen írni a mai generáció nem nagyon tud függetlenül az etnikumtól mondjuk, de ez persze nem változtat a tényeken.


Volt egy kérdés amit azóta törölt a kérdezője(megpróbált megfenyegetni, hogy tudja az IP címemet és nemsoká találkozunk, stb, ezek után én gyak kiröhögtem, ezért(is) törölte a kérdést:))

és ott szólt be egy cigány, hogy bárcsak eltűnnénk a föld színéről. De kérdem én, akkor miből fognak élni? Mert földet nem művelnek majd az tuti.

2009. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy adni kellene nekik egy saját országot, ahol csak ők élnének. Maguknak kellene felépíteni a házukat, ételt termelni a földeken, társadalmi hierarchiát kialakítnai, parlamentet alapítani. Nem adnék nekik 100 évet és úgy kihalnának a föld szinéről hogy csak na!

Tartsák el magukat, ne mi őket.

2009. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Dehogy halnának éhen, és nem kéne ahhoz 100 év nekük, hogy az egész országot tönkretegyék és lerombolják, illetve mindent feléljenek, de ahogy ez megtörténne továbbállnának mint a sáskák, eddig is ezt csinálták...
2009. szept. 10. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!