Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Eu miért tette tönkre a...

Az Eu miért tette tönkre a kelet-európai országokat?

Figyelt kérdés

Én úgy látom hogy a 2004 után csatlakozott országokat mind tönkretették csak a piacok kellettek nekik hogy a saját GDP számukat növeljék.

Átverték ezeket az országokat hogy nyugati integráció meg jólét...stb


A kelet-európai országoknak tönkretették az iparát , gazdaságát , de úgy hazavágták hogy ki sem tudnának lépni mert akkor lehet éhen halnának , ezzel magukhoz láncolta az Eu őket.

Emellett beleszólnak a dolgaikba is , bírálják őket , rasszistázzák , nácizzák a magyarokat , szlovákokat , bolgárokat is.


Semmiféle "nyugati" itegráció nincs itt és nem is lesz.


Az Eu-s pénzek szépen és jók , de azzal nem leszünk de attól nem fog senki jobban élni hogy felújítják a főtereket.

Az Eu-s pénzből ,államadósságot nem lehet fizetni , tényleges gazdasági fejlesztést , bővítést nem lehet csinálni.Nem engedik.


Azt is megkockáztatom hogy többet fizetünk be mint amennyit kapunk uniós pénzként.


Ezek az új tagok csak egy helyben toporognak ,nem fejlődnek semerre , egyet lépnek előre ,utána egyet hátra.



2013. febr. 20. 13:42
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
én kint éltem eleget és látom hogy az eu -nak esze ágában sincsen a kelet Europai országokat integrálni segíteni csak a kihasználás volt a cél és ha jól megnézzük a rabszolgásítás.Fura hogy jó adotságú országok is gazdaságilag lecsúsznak és behódolnak míg nem szorulnának rá az eu -ra.az eu nem bárányka igenis a saját érdekeit nézi nem a mijenket ezt kéne felfogni végre.a történelmével ha valaki tisztában lenne nem is csodálkozna rajta hisz a politikája folytonos semmi új nincsen benne.
2014. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!