Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem csinálnak semmit...

Miért nem csinálnak semmit azokkal az emberekkel akik csak ártanak a társadalomnak és nincs semmi hasznuk?

Figyelt kérdés
Gondolok itt főleg a minden nagyvárosban jelen lévő bűnözőkre, akiknek az egész életében semmi mást nem csinálnak, csak megkapják a segélyt+mellé még bűnöznek,lopnak,rabolnak. Ezekkel miért nem lehet tenni valamit?
2013. febr. 19. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
?
2013. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
36%

Dehogynem csinálnak. Akik "bűnöznek, lopnak, rabolnak" azokat lecsukják. Ha ilyen emberekről tudsz, akkor jelentsd fel őket.


Az a baj, hogy többnyire csak AZT MONDJÁK hogy ezek az emberek "bűnöznek, lopnak, rabolnak", mert hát ugye mi mást is csinálnának, ez már a tekintetükből/fejformájukból/bőrszínükből is látszik. De BIZONYÍTANI senki nem tud semmit. Anélkül viszont valóban nem lehet csinálni velük semmit.


Lecsukni csak azt lehet, aki ténylegesen, BIZONYÍTHATÓAN valami bűnt követett el.

Az, hogy valaki "egész életében megkapja a segélyt", önmagában nem bűncselekmény.

2013. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Mert az emberek a nagy felvilágosulással túllőttek a célon , ami ma megy már inkább elsötétülés.

A bűnözők buksiját simogatni , luxus börtön....stb , hőst csinálnak belőlük a médiában és még sorolhatnám.


Külön kellene jogrendszer a bűnözőknek.


Lennének emberi jogok meg azon belül bűnöző jogok.Nagyon nem egyenlőek.

2013. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Komplikato ***** válasza:
69%
Igen, a segély jellemzően a börtönben eltöltött évek és a bűnözésben eltöltött szolgálati idő alapján jár. Elő nem fordulhat, hogy munkaviszonyhoz kötött.
2013. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A bizonyítás a nehéz a mai törvényekben sajnos. Ennyi erővel én is kizavarnám az országból az összes cigányt, mert alaposan feltételezhetem, hogy bűnözők. De éppen így a szélsőséges "fehér" népet is üldözni lehetne. Az sem jobb az embereknek, ha garázda, rendőröket dobáló, szintén ingyenélő banda rohangál az utcán. Látod, hogy ki az, de ez kevés, hogy ráfogd, hogy bűnöző.

Ha nem lennének cigányok és ezek a szélsőséges csoportosulások lényegesen visszaesne az országban a bűnözés

2013. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem értem azon mit kell bizonyítani, hogyha bandákba verődve kötekednek, rabolnak 20-30-40 éves - munkaképes - férfiak, ahelyett hogy lefoglalnák magukat valami építő jellegű dologgal.


Ez a bizonyítsd be dolog egy nagy k*ki. Aki rendőrségen dolgozik az tudja hogy kik azok akiknek esze ágában sincs beilleszkedni a társadalomba mint produktív ember, de emiatt a hülye emberi jogok f***ság miatt semmit nem tud velük kezdeni.

Valahogy ezen változtatni kellene :S

2013. febr. 20. 10:17
 7/8 Shai-Hulud ***** válasza:

"emiatt a hülye emberi jogok f***ság miatt"

Na persze, mindaddig, amíg MÁSRA vonatkozik, ugye?

De ha a TE emberi jogaidról van szó, az NEKED JÁR, ugye?

Csak MÁSÉ túl sok. Azt viszont korlátozni kéne.

Ügyes! :-)


Azzal egyetértek, hogy valami megoldást kell találni a dologra - de nem a jogok korlátozását.

Hanem például lehetőséget a rendőrségnek, hogy felderítse a cselekményeket, és bizonyítsa.

Ez sokkal célszerűbb lenne.

Szerintem.

2013. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na persze, mindaddig, amíg MÁSRA vonatkozik, ugye?

De ha a TE emberi jogaidról van szó, az NEKED JÁR, ugye?

Csak MÁSÉ túl sok. Azt viszont korlátozni kéne.

Ügyes! :-)


Tévedsz, engem embernek neveltek a szüleim. Amikor a rendőr lekevert egy nyakast én nem hisztiztem hogy perelni fogok, hanem felfogtam hogy nem kellett volna szájalni neki :)

2013. febr. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!