Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nyitottatok cukrászdát...

Ti nyitottatok cukrászdát Bécsben? :-)

Figyelt kérdés
avagy mennyi haszna van/volt az EU csatlakozásnak 2004 május 1. óta?
2013. febr. 16. 13:26
1 2 3 4 5 6
 21/60 tetro ***** válasza:
0%
Aha. És azt majd ki dönti el, hogy kire melyik jog vonatkozik? Te? Egyes disznók egyenlőbbek?
2013. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
79%

Nem én.

Lennének erre szakemberek.


Egyébként is , ki ne ismerne fel egy cigányt?

Nem tud rendesen beszélni , szaga van ,mosdatlan....stb


Európában a bűnök igen nagy részét bevándorlók , nem európaiak követik el.


Ezért van az egész jogrendszert átalakítják vagy külön jogok az európaiaknak , esetleg apartheid rendszer vagy hasonló.

2013. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen azok a nem európaiak akik elég jók , beilleszkedtek azok kaphatnak egyenlő jogokat az original európaiakkal.
2013. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 tetro ***** válasza:
22%
Oké nyertél. Szólj majd, ha már közel vagytok az apartheid bevezetéséhez, mert akkor elhagyom az országot én is. Csak aztán nehogy kiderüljön rólad, hogy te sem vagy színmagyar.
2013. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
53%

"És azt majd ki dönti el, hogy kire melyik jog vonatkozik? Te?"


Igen. Én kettő másodperc alatt eldöntöm.

2013. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 tetro ***** válasza:
0%
És mi van ha mondjuk nem te döntesz. És én úgy döntök, hogy az alapján amiket beszélsz, rád sincs szükség? Akkor az igazságtalan?
2013. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
71%

"Gátolja az eu, hogy felkoncolj más magyar állampolgárokat?"


Akkor az Eut fel kell oszlatni!

2013. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
79%

24. Nem vagyok színmagyar , több volt a német , orosz felmenőm mint a magyar.


Az apartheid nem a színmagyarságtól függ hanem hogy európai-e , az lényegtelen hogy német , osztrák ,svéd , olasz.

Csak original európai.


Ahogy mondtam az apartheidben a teljesen beilleszkedett cigányok egyenlő jogot kapnának.


Miért hagynád el az országot?

Ha rendes , becsületes vagy akár cigány , akár magyar akkor nincs félnivalód.

2013. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
52%

Így szó szerint cukrászdát nem, de lett több EU-s vevőnk is, illetve beszállító partnert is könnyebb találni EU-n belül, de főleg könnyebb és gyorsabb az alapanyagok beszerzése.

(100%-ban magyar tulajdonban lévő cég saját fejlesztéssel és termékekkel)

2013. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
71%

"Miért hagynád el az országot?

Ha rendes , becsületes vagy akár cigány , akár magyar akkor nincs félnivalód."


Csak nem mindegy, hogy te veszed át a cigányok szokásait kultúráját, vagy ők veszik át tőlünk ...


Utóbbi ritkán sikerül...

Én elképedve látom, hogy egy általános iskolában, ahol 30 főből 4-5 cigány van, hogyan válik belőlük vezető, hogyan fognak a magyar gyerekek cigány módján viselkedni (verekedni, lopni, köpködni,cigányul beszélni) Erősebb kutya "eszik", csak ezt a kutyát még támogatják is ...


A másik, hogy vannak olyan városok, ahol a felnőtt lakosság közötti cigány lakosság aránya 10-15%. Addig az általános iskolákban, ez az arány 50% körüli ... Gyakran egy osztályba kerül a testvér, a nagybácsi, az unokatesó ... Ilyen körülmények között nem lehet tanítani.

2013. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!