Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok olyan cukrászdát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan cukrászdát Budapesten vagy környékén, amelyik vállalja laktózmentesen elkészíteni a hagyományos tortákat?

Figyelt kérdés
Csak ezért mentünk ki az esküvő kiállításra, illetve ma a Daubnerbe, de mindenhol lekoptattak minket :( A vőlegényem laktózérzékeny. Ez itthon nem jelent problémát, mert a laktózmentes tejtől a tejszínen át a túróig, minden létezik, és nem is mérföldekkel drágábban, mint a sima változat. Március végén lesz az esküvőnk, de a tortakérdés nem megoldott. 60-70 szeletes tortát szeretnénk, amiben az ízek legyenek tejesek, csak laktózmentesen. Ha kell, akkor viszünk nekik alapanyagot, csak mondják el, hogy miből mennyit, tehát még ezzel sem kéne vesződniük. Ehhez képest mindenhol nemleges választ kaptunk, vagy, hogy rendeljünk kísérőtortaként olyat, amibe nem kell tej, de mi nem szeretnénk ezt a megoldást. Tudtok olyan helyet, ahol elvállalják ilyen feltételekkel a tortakészítést?

2013. jan. 27. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valoszinu. Hivatalosan akkor adhatnak el "akarmi mentes"-kent barmit is, ha azt telejsen kulon helysegben keszitettek. Esetleg maganuton lehetne nezelodni, hogy otthon vallalja e valaki - de hivatalos cukraszat... Nem eselyes
2013. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Érden most nyílt meg az Éden cukrászda, ők kifejezetten úgy hirdetik ,hogy csinálnak ilyeneket.

És Diósdon az Osváth is csinál cukor meg lisztmenteset, talán ilyet is vállal.

2013. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Egyébként nekünk nem számít, hogy "hivatalosan mentes" legyen, az sem baj, ha egy helységben készítik (szerencsére annyira nem súlyos a betegsége, hogyha ennyire kevés laktóz esetleg belekerül, akkor az problémát okozzon), csak valahol vállalják el egyáltalán...

2013. jan. 27. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Üllőn is van egy ilyen cukrászda, de nem tudom bevállalnák e.
2013. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Szia! fogalmam sincs, hogy vállalnak-e ilyet, de Bp-en a Charlotte cukrászdában ettem eddig a legfinomabb sütit :) én is az esküvőkiállításon kóstoltam, és nagyon bejött :)
2013. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is laktózérzékeny vagyok és nem is gondoltam volna, hogy ennyire nehéz laktózmentes tortát kapni.

Ezt ismered? [link]

Ha nem sikerül, akkor szerintem kérdezétek meg az ismerősöket kinek van cukrász ismerőse hátha megcsinálná nektek a tortát. (Ismerősök között álltalabán könnyebb elintézni az ilyen dolgokat, főleg ha még az alapanyagról is gondoskodtok).

2013. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!