Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a népirtás?

Mi ez a népirtás?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 14. 10:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam védőoltást.

Aki nem akarja felvenni, az ne nagy népsűrűségű helyen éljen, különben betegséget terjeszthet.


[link]

Az alsó részről kérném válogatni lakhelyet.

2013. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

11:28-es vagyok.


Magyarországon rendkívül sok ember fertőzött Hepatitis-B-vel és sokan halnak meg emiatt májrákban világszerte. Ez az EGYETLEN olyan védőoltás, amivel megelőzhető a rák.


Tudom, hogy demokrácia van, jónak is tartom, hogy valaki fel meri emelni a szavát. De ez abszolút tájékozatlanság, hogy az alaptalan innen-onnan összeszedett és irreálisan összeszerkesztett információkat hangsávban a közönség elé állítani két rikácsoló nővel, hogy biztos rászedjék őket erre a marhaságra. Az egy dolog, hogy ez a két nő egyáltalán nem tud semmit, de hogy ők ezzel a jajveszékeléssel bárkit rá tudnak szedni (és a kommentek alapján TÉNYLEG rá tudnak venni), hogy az emberek olyan emberek ellen szólaljanak fel, akik értenek is a témához.


Csak gondolkodjatok el, hogy két laikus nő hangja képes rávenni a népet, hogy téglával dobálják meg az orvosokat? Mert körülbelül az ókori viszonyok állnak fent a mai mentalitásban is. Gratulálok, hogy ilyen befolyásolható az egész ország. 2 "mezei" ember képes megint egy degenerált összeesküvést felállítani.


Lehet, hogy nem is olyan sötét a nő, én kérek elnézést. Lehet, csak meg akarja mutatni, hogy mennyire is szánalmas a mai ember, hogy bármilyen manipulációt ilyen könnyen bekajálják az emberek. Tudom, hogy le fogok pontozódni, mert az itt felszólaló emberek nagy része egyetért 20 perc csevejjel. Ahogy a pirézeket is utasítsuk el, ugye?

2013. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Én alapból utálom az orvosokat, ennek ellenére elviselem, hogy mintegy adót kényszerítik rám a TB fizetést, ha szóba állok orvosokkal ha nem. Az viszont azért már tényleg túl megy minden emberi határon, hogy már beavatkozás igénybevételére is kényszeríthetnek akaratom ellenére.


És tegyük azt most félre, hogy ez a beavatkozás káros -e vagy hasznos. NEM KÉREM! Ehhez mért nincs jogom? Ez demokrácia? Ez a legdurvább diktatúra! Annál durvábbat már el sem tudok képzelni, mint beavatkozni az ember biológiai működésébe ERŐSZAKKAL!

2013. febr. 14. 12:21
 14/22 A kérdező kommentje:
Ha ezt elfogadjátok innen már tényleg csak egy lépés lesz a bőr alá ültetett chip!
2013. febr. 14. 12:23
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora marhaságot is rég olvastam.
2013. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a Hepatitis-B rendkívül fertőző betegség. Ha minden ember be lenne oltva, onnantól kezdve nem lenne rá szükség. Csak vannak olyan emberek, akik ezt képtelenek megemészteni, ezért járnak-kelnek az utcán, fertőzve a többi embert. A nő is félrebeszél, mert nem csak nemi úton terjed. Nyálkahártyában található meg, a vérben, így folyadékon, ha rátüsszentünk másra, elkapja. Emiatt terjed nemi úton is. Magyarországon nem most tették kötelezővé ezt az oltást, valószínűleg sok ember be van oltva és még most is vígan él az oltással együtt.


Ez is bizonyítja például a hangsáv alaptalanságát. Meg hogy az orvosa azt mondta neki, hogy "igaza van". Tényleg igaza van, az immunrendszer válaszol a betegségekre, csak nem mindegy, hogy mikor. Mert ha azonnal reagál, akkor nem történik baj. Ha egy héttel később lappangás után akkor, lehet addigra már kialakul a rák és minimum legyengül, de sokkal valószínűbb, hogy belehal. Annyi ellentmondás van a beszélgetésben, hogy az hihetetlen. Volt türelmem végighallgatni, de már sírva röhögtem. Meg hogy nyilván neki se halt meg egy rokona sem betegségben idő előtt. Ha meg igen, akkor ráfogja, hogy az a jelen kormány hibája.


Meg kell tudni különböztetni a "népirtást" és a járványmegelőzést. De ezt már leírtam 2 kommentemben is, többet nem akarok erről beszélni.

2013. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Thiomersal tartalom:

Fluval P szuszpenziós injekció (H1N1 - új influenza elleni vakcina)...........50,0 mikrogramm

Lebomlás után az etilhigany-mennyisége kb. 25,0 mikrogramm.


Ami ellen tiltakozunk:

Engerix-B Hepatitisz B..............................................................12,5 mikrogramm

Lebomlás után az etilhigany-mennyisége kb. 6,25 mikrogramm.

"A cápában és a kardhalban általában egy milliomod rész higany van, így egy tipikus 200 grammos adag 200 mikrogramm higanyt tartalmaz."

Ne egyetek halat mert, 32 szer annyi higany van egy adagban, mint a Hepatitisz B oltásban.

:DDDDDDDD

2013. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"NEM KÉREM! Ehhez mért nincs jogom?"

Egyeltétek, én sem kérem az oltást!

És lenne egy átmeneti javaslatom a kérdés megoldására:


Ha véletlen elkapom a fertőzést, és az én szervezetem is termelni kezdi a vírust, akkor vállalom, hogy fizetek a környezetszennyezésért.


Mondjuk vírusonként 1 Ft-ot.

2013. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

A hepetitisz b elleni oltás évtizedek óta kötelető szerencsére!

Kérdező! Ennyi idő alatt mennyi embert irtotak ki?

2013. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező!


Hány osztályod van? Az átlagon aluli inteligenciádal ne tegyél már fel ilyen ostoba kérdéseket!

2013. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!