Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell alkotmányba foglaln...

Miért kell alkotmányba foglalni a "röghöz kötést"?

2013. febr. 12. 13:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert a kormány így próbálja ezen szánalmas intézkedését megvédeni, mert tudják hogy ezen a fronton is vesztenének a diákokkal szemben.
2013. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Nehogy valakinek eszébe jusson megváltoztatni. A "foglalóknak" viszont az nem jut eszébe (az önteltségük okán), hogy az alkotmányt is meg lehet változtatni.
2013. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 EagleHUN ***** válasza:
91%
A szándékot értem, de szerintem is marhaság ezt alkotmányba tenni. Az alkotmányban alap állampolgári jogoknak és kötelezettségeknek kell(ene) csak és kizárólag szerepelnie.
2013. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Mert ez unortodoxia.


Megy a mellé beszéd állandóan meg a pofázás , "röghöz kötés" ahelyett hogy olyan feltételeket teremtsenek hogy áramoljanak a vállalkozók meg a tőle , munkahelyek.


Ezzel a röghöz kötősdivel nem lesz kevesebb kivándorló , nyugati fizetésből nagyobb megerőltetés nélkül visszafizetik a pénzt.


Vagy itt most csak a pénz a lényeg?Nem az hogy itt maradjanak az agyak?

2013. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

Mert az elkövetkező 20-30 évben nem lesz képes sz ország piaci alapokon itt tartani a képzett munkaerőt.

Ha az adókból képzett munkaerő nem itthon fejti ki a tevékenységéből fakadó komparatív és multiplikáló hatását akkor nem lesz miből az oktatást fenntartani.

Az az, menjen aki menni akar, de akkor fizesse vissza a költségeket hogy más is tanulhasson.

2013. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Azért, hogy ne legyen egyszerű megváltoztatni.
2013. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Mert alkotmányellenes.
2013. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Mert a Fidesz is tudja, hogy mennyi alkotmányos jogot sért, és így akarja elkerülni, hogy az Alkotmánybíróság elmeszelje (teljesen jogosan). Lásd, ha valami törvényellenes, akkor nem megszüntetem, hanem törvényi szintre emelem. Szép kis demokrácia...
2013. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

"A "foglalóknak" viszont az nem jut eszébe (az önteltségük okán), hogy az alkotmányt is meg lehet változtatni."


2/3-al! Mikor lesz itt 2/3a az ellenzéknek?

2013. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

"A szándékot értem, de szerintem is marhaság ezt alkotmányba tenni. Az alkotmányban alap állampolgári jogoknak és kötelezettségeknek kell(ene) csak és kizárólag szerepelnie."


Így van. Ezzel tökéletesen egyetértek. Adókulcsnak meg ilyen baromságoknak alkotmányban helye nincs.

2013. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!