Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gárdisták mindenhol olyan...

A gárdisták mindenhol olyan buták és céltalanok mint Bp-en?

Figyelt kérdés

Mindegyik befolyásolható, elhisznek minden hülyeséget a kurucból. Nem csak a c-okat szidják, hanem a magyar embereket is. Nem is csinálnak semmit sem, csak a szájuk jár és nekik is csak hordában van nagy szájuk. Szidják a rendőröket, hogy ellenük vannak, de ha erőszakosak és törnek -zúznak mit várnak? Nem is a rendet akarják hanem pont zavart keltenek.

Tisztelet a kivételnek



2013. febr. 11. 19:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a polgárőröknek is vizsgázniuk kell. Lehet azért nem lépnek be, mert ezt a vizsgát sem tudnák megcsinálni?
2013. febr. 19. 17:09
 62/65 anonim ***** válasza:
Én pedig azt nem értem, hogy pl egy melegfelvonuláson miért nem tudnak viperát, vagy még keményebb eszközöket bevetni a "rend éber őrei"?
2013. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

" Én pedig azt nem értem, hogy pl egy melegfelvonuláson miért nem tudnak viperát, vagy még keményebb eszközöket bevetni a "rend éber őrei"?"


Talán mert ott nem rombolnak és gyújtogatnak?

2013. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:
Elég választ kaptam!!! Vipera a melegfelvonuláson? Ez az utolsó odalökött:-)
2013. febr. 21. 16:52
 65/65 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!

Nyugodj meg, mindenhol azok!

Nem magasabb az értelmi képességük a cigányokétól! Ez abból is látszik, hogy a többi magyar embert is támadják.

2013. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!