Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kaptunk egy kis pénzt az Eu...

Kaptunk egy kis pénzt az Eu -tól szerintetek ez a pénz hova kerül?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 18:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

A napokban olvastam egy felháborodott pesti kórház igazgató írását.

Komoly összeget kapott az ország kórház fejlesztésekre, korszerűsítésekre. de CSAK vidéki kórházak pályázhatnak rá, pestiek nem.

Éppen ideje, hogy ne csak Pestnek jusson minden, hanem vidéken is legyenek korszerű kórházak. Pesten van belőlük elég.

De nem csodálkozom, ha esetleg Felcsúton épül belőle korszerű kórház.

2013. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%

"Miért lett lepontozva a tárgyilagos válaszom, ami konkrétumokat ír? És nem olyan demagóg sületlenségeket, mint "orbán ellopja"."


Azért mert köztudott, hogy azt a pénzt Orbán lopja el, tehát a te válaszod helytelen.

2013. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem is Orbán lopja el.
2013. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
15%
Ti agyamentek Orbán nem tud annyi pénzt ellopni!!! ÉS mégis mire költené, mikor szép háza és családja van? Ne mocskoljátok Orbán Viktort, ti kommunisták!
2013. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
18%

Hát, tudtommal olyat írtak, hogy a nagy része egyenesen a gazdaságba. Hogy ezt hogy értették jó kérdés.


Egyébként nem értem pontosan. Ez most a kohéziós forrás? Vagy az külön téma? (Mármint a túlzotdeficites eljárás alól kerültünk volna ki most?)

2013. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy nem a néphez kerül hanem Orbán és társaihoz..nincs az a pénzmennyiség amit ne lehetne elkölteni.
2013. febr. 11. 19:07
 17/24 anonim ***** válasza:
23%

Hát, valamennyi muszáj a néphez kerüljön, hiszen igazolni kell az EU-nál. Viszont, már volt rá példa, hogy ebből a fidesz gazdagodott.


Csak jól kell forgatni a pénzt.

2013. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én annyit tudok tőlem elvettek de nem kaptam.Jól forgatják így talán ,de hogy én nem látok majd ebből semmit az is biztos...
2013. febr. 11. 19:30
 19/24 anonim ***** válasza:
14%
Felcsúti stadionra kell a pénz.
2013. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%
És csodálkozunk, hogy itt tart az ország. Amilyen értelmi színvonal itt felsorakozott, atyaég...
2013. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!