Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigánygyűlölő emberek miért...

A cigánygyűlölő emberek miért sértődnek meg, ha valaki rasszistának nevezi őket?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 19:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%

"Ja, mert ha nem vagyok habzószájú rasszista, akkor biztos nem is láttam cigányt életemben."


Közelről még valóban nem.

2013. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a rasszista egy rasszot szúr ki magának?Nem százat? hHány rassz van?Én mért nem veszem észre a szlovákot,lengyelt?Mert nem melletttem eszi a Pennyben a szalámit a bugyogóból és nem őt állítja meg a biztonsági őr Bécsben is?
2013. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
kisgrofo többet ért el,amit tíz magyar fog.Sajnos a tíz ügyvédjével még jövője is lehet.
2013. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
92%

"fujj hüje raszista a magyar"

Ezt a graffitit láttam egy ház falán. Kérdem én, akkor most ki is a rasszista?


Magamat nem tartom annak, de ha ti igen, nem fogok megsértődni. Nem azért ítélem el őket, mert cigányok egyszerűen távolságot tartok: A legtöbb roma, akit ismertem, hangos, agresszív volt, csúnyán beszélt, kötekedett mindenkivel, lopott, és erre büszke volt. Egy idő után, ha meglátsz egy romát, akkor ez jut eszedbe, még csak nem is szándékosan, pedig igen tudom vannak kivételek.


Én nem gyűlölöm a cigányokat, csak ne lennének itt.

2013. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az oktatott meséik lényege,hogy tűzrevalót szedtek(?) amikor Isten a javakat osztotta.A nekik járót meg a gazdanemzetnek adta,távollétükben.A többit találjátok ki.
2013. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Amiért a kedvenceidnek "sértő" ha c.nak nevezik őket!


Azt gondolom nem tudjátok, hogy mindenki tapasztalatból utálja őket, mostmár még a kanadaiak is. :) Ez azért jelent valamit....

2013. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


#11

Nekem közömbösek a cigányok."


Költözz be egy hétre Ózdra, Kazincbarcikára, Sajókazára vagy Miskolcra a számozott utcákba. Utána neked sem lesznek közömbösek. :)

2013. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A legnagyobb rasszisták a cigányok sokszor nem azért szúrnak hogy elvegyék a 2 ezer forintodat hanem azért mert magyar vagy.

Itt baj van baj lesz valamit tenni kell a gyerekek jövöje érdekében!

2013. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!