Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a német német (és nem...

Ha a német német (és nem deutsch) az angol angol (és nem english) akkor a cigány miért roma?

Figyelt kérdés
Szeretném megérteni miért sérti ez őket?Én sem veszem rossz néven ha magyarnak esetleg Ungarn-nak vagy hungarian-nek neveznek.
2009. szept. 3. 17:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
A cigány az cigány. Megvan mindenre a szavunk, azért akarnak átnevelni minket, hogy élét vegyék a szavaknak.
2009. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
70%
azért mert a magyar média és politika bizonyos népcsoportokat védenek mert ha nem védenének akkor bizonyos politika személyek szavazatott vesztenének te kedves magyar állampolgár aki dolgozik és adózik amint kimondod a cigány szót jól se..be k.rnak elhordanak mindern neofasisztacigánygyűlölőnácinak holott te tartod el őket és miért mert ha a media és a politikusok nem mondanának el a fent emlitettnek akkor elvesztenének sok-sok szavazót hát ezért
2009. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert barna a bőre.
2009. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy vagyok vele, hogy ameddig az OCÖ az Országos CIGÁNY Önkormányzat rövidítése, amíg az újságjuk C-Press -gondolom a c a cigányra utal, mire másra?!), amíg a saját rádiójuknak Rádió C (mint CIGÁNY) a neve, akkor én miért romázzak? Hát magukra mondják, hogy cigányok, akkor mivan?


Mellesleg ha én kimegyek Németországba, nem magyarnak fognak hívni, hanem Ungarinnak. Csapjam ki a hisztit és verjem a s*ggem a földhöz, hogy a németek kirekesztők és én akkor is "magyar" vagyok?

2009. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekünk még cigányozni sem szabad , míg a kedves cigányok bármit csinálhatnak: lopnak, ölnek, élősködnek, csalnak, pénzért gyerekeket gyártanak ! Ha egy cigány megöl egy magyart egy mp3lejátszóert, megússza 5 évvel , mert hátrányos helyzetű stb, ha a magyar megvédi magát a cigánytól legalább 10 évre elzárják mert rassszistáááá. Azt hiszem ez a kettős mérce...
2009. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!