Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budaörs miért nem lehetett...

Budaörs miért nem lehetett önálló járási központ Budakeszitől?

Figyelt kérdés

Törökbálinttal és Biatorbággyal együtt 60ezer ember él itt, ami elegendő lenne egy önálló járás kialakításánál.

Erről úgy tudom sokat vitáztak.


2013. febr. 2. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

nem vagyok képben, de végül akkor együtt maradtak?


És miért lenne jó Budaörsnek, ha különálló lenne?

Gondolom ez a Budakeszieknek valahol jó, mert őket meg felhúzza Budaörs. Nekem Budakeszin van házam, de borzalom amit ott művelnek az önkormányzatosok. Akkora nyomik, hogy az félelmetes. Remélem Budaörsröl jönni fog egy kis ész.

2013. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem fog. Nekem a budaörsi ÖK-val van rossz tapasztalatom.


Egyébként Budakeszi lett a járásközpont, nem a kétszerakkora Budaörs, ez a röhej. Jobb lenne külön.

2013. febr. 2. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Budakeszin Fideszes polgármester van, Budaörsön pedig ugyebár nem.
2013. febr. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nemááár, ez tényleg röhej!!! hát kíváncsi vagyok, hogy a Budakeszisek mit alkotnak majd, amikor még egy várossal sem bírtak elbánni :D:D:D, 10 év alatt Budaörs az ország egyik leggazdagabb településévé nőtte ki magát, Bk meg marad a falu. Persze Bö jobb adottságokkal rendelkezik, de Bk is fejlődhetett volna többet. Most csinálták meg a parkot, meg az önkori épületét. De fönt makkoson ahol én lakom, még mindig nincs csatorna és út, amire a gazdagok 20 éve várnak. ott vannak a hatalmas villák, és járnak a sártengeren inkább a terepjárókkal, mint hogy összedobnák az útra amire az önkormányzat nem képes 20 éve.


nem is tudtam hogy Börs pm-e szdsz-es! akkor ezért basszus. Pedig az az ember biztos többet tudhat mint ezek.

2013. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!