Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja a Jobbiknak (és...

Mi a baja a Jobbiknak (és követőinek) egy cigány kulturális központtal?

Figyelt kérdés

Miskolcon népszavazáshoz gyűjtenek aláírásokat a központ megnyitásának megakadályozás érdekében. A témában "szakértőnek" számító kurucinfó beszámolójából sem derül ki, hogy mi itt a probléma. Valószínűleg a cigányság puszta léte, mert a jobbikos képviselő azt rótta fel a többi pártnak, hogy elcigányosítják a várost. Nem inkább örülni kéne egy ilyen szép gesztusnak, hogy egy kulturális központ létesül? Ez már csak nem cigánybűnözés!


[link]



2013. febr. 1. 16:56
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
18%
Dejó hogy törölték a válaszomat,semmilyen rasszista megjegyzés vagy trágárság nem volt benne,köszi modik!!!!
2013. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
85%

Az,hogy a cigányoknak új épületet építenek, míg a magyar emberekre omladozik a hivatal. Csak azért mert valaki cigány.

És ezt úgy fogják meghálálni ahogy eddig is tették, még több embert ölnek. Mert nekik lehet.

Nem kérek liberális leveleket, tudom ,hogy a cigány akár meg is ölhet ,mert neki mindent lehet.

2013. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta ezt neked hogy csak a jobbik követőinek nem tetszik?Én nem vagyok jobbikos de nem örülök a cigányok jelenlétének..és?Rasszista vagyok?Akkor mondják rám azt...nem rasszista vagyok,csak egyszerűen más a kultúrájuk ami nem ide illik és beilleszkedni sem tudnak,nem csak itt,sehol sem.Ott volt kanada,kaptam segélyt,ingyen résztvehettek volna nyelvtanfolyamon és még munkát is kaptak volna...a kanadaiak meg adták a lehetőséget nekik hogy bizonyítsanak de csak ott is produkálták magukat...tehát kedves kérdező,ahhoz hogy valaki ne szeresse a cigányokat és nem akarja hogy itt minnél többen legyenek ahhoz nem kell sem rasszistának lenni,sem pedig jobbikosnak.
2013. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
Igen, de egy ilyen központ segíthet a cigányság pozitív vonásainak fejlesztésében, pozitív példák terjesztésében, ahogy írta is valaki. Én nem tudom garantálni, hogy így lesz, de ha nem próbáljuk meg, akkor biztos nem lesz így.
2013. febr. 2. 21:11
 45/57 anonim ***** válasza:
83%

Mégis miért segítene???

Ha valaki nem akar beilleszkedni az soha nem is fog,hiába bármilyen központ meg felzárkoztató program meg anyám kínja...

Amióta itt vannak,600 éve próbálják őket integrálni,sikertelenül...majd pont a központ fog nekik segíteni ne röhögtess

2013. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Nem pont a központ, de ez is lehet egy kis lépés. És sok ilyen kis lépésből állhat össze valami.
2013. febr. 2. 23:13
 47/57 anonim ***** válasza:
85%

Már 20-30 éve próbálkoznak ezekkel a "kis lépésekkel" de teljesen eredménytelenül,pénzkidobás minden amit ezeknek a felzárkóztatására költenek

Teljesen nyilvánvaló,hogy irányváltás kell az integrációs politikában mert ez igy sehova nem vezet csak a pénzt nyeli

A cigány gyerekeket el kéne venni az őket felnevelni képtelen,de felelőtlenül gyártó anyáktól,és állami intézetekben normálisan felnevelni őket

Így felnőtt korukra nem egy fekély lennének a társadalom testén

A maradékot meg kipaterolni a belvárosokból,és a városszélre költöztetni,ezt csinálják a többi országban is

ne ott rontsák a környezetet meg terrorizálják az embereket

2013. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kulturális központ egy 30 méteres betonfallal körbekerített zárt vadrezervátum lenne a számukra, akkor támogatom.
2013. febr. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
82%

Úgy veszem észre tisztelt kérdező hogy neked lehet bármit írni falra hányt borsó!! Ha már ennyire szereted őket és szeretnéd őket megreformálni élj a lehetősséggel vedd kezedbe az ügyet. Költöztess magadhoz 1 "családot" tudod apu,anyu,rokonság,kutya,lovaskocsi. Mutass nekünk jó példát,szeresd felebarátaid!! Ezt szívemből kívánom neked.

Habár az is megfordult a fejemben hogy az ilyen kérdések mögött burkolt közvélemény kutatás van,egy icipici provokációs ízzel keveredve!

2013. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
88%

tegnap 21:11


Kérdező!Rengeteg ilyen segély program volt és van is.Mindig is volt,soha nem voltak lesz@rva a cigányok.Ugyan úgy járhatnak iskolába,kapnak segélyt és meg van a lehetőség arra hogy úg mond integrálódjanak vagy felvegyék a tempót.Több milliérd forint kivan erre a célra tobbva évente még sem jutunk velük egyről a kettőre.Te hiáa akarsz segíteni és ilyen olyan program ami csak ideig óráig működik.Szerintem a magyar állam a lehetőségeihez mérten próbál ezért tenni.De mindig bebukta,mert aki nem akar dolgozni vagy tanulni annak fízetheted az iskoláját élete végéig ha nem akar tanulni,és hiába van munkahely ha nem akar dolgozni.Ez a cigányokon is múllik.A kanadai példa erre a legjobb,segélyezték őket,nyelvtanfolyam még munkát is ajánlottak nekik stb stb...de még is haza kellett őket toloncolni mert ott is csinálták a pi.csájukat.Semmi nem jó nekik,mert képtelenek beilleszkedni és nem is szeretnének talán,mert jobb ha eltartják őket.Közben a lehetőség ott van elöttük és a segítség,több mint egy átlag nem cigánynak.Tehát ha valai nagyon ki akar aból tőrni akkor ki is fog.Ez az egyénen is múllik hoigy akarja vagy sem.Ennyi.Semmi értelme mert semmi nem jó nekik.Nem akarnak dolgozni ennyi!Ezt jó lenne már vére felfogni!

2013. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!