Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja a Jobbiknak (és...

Mi a baja a Jobbiknak (és követőinek) egy cigány kulturális központtal?

Figyelt kérdés

Miskolcon népszavazáshoz gyűjtenek aláírásokat a központ megnyitásának megakadályozás érdekében. A témában "szakértőnek" számító kurucinfó beszámolójából sem derül ki, hogy mi itt a probléma. Valószínűleg a cigányság puszta léte, mert a jobbikos képviselő azt rótta fel a többi pártnak, hogy elcigányosítják a várost. Nem inkább örülni kéne egy ilyen szép gesztusnak, hogy egy kulturális központ létesül? Ez már csak nem cigánybűnözés!


[link]



2013. febr. 1. 16:56
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%
mert ezzel nem fogják megoldani a bűnözést és az emberek se fogják jobban elfogadni őket, ez is csak felesleges pénzkidobás, ezt a pénzt értelmesebb dolgokra is el lehetne költeni (nem segélyre)
2013. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:31


:D

2013. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
100%

Megvan az a kísérlet, amikor a majomnak beletesznek egy befőttesüvegbe ételt, és ha megmarkolja, akkor nem tudja kihúzni a kezét?! na én ugyanezt megcsinálnám velük így:

Vasbeton tömb, egy "értékesebb" tárgy bele, amit ugye csak akkor lehet kiemelni onnan, ha lebontják a betont körülötte... 2-4 kamera, 1-2 rendőr. És várni a rongálás bűntettét :D

2013. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy látom, én eléggé egyedül maradtam ebben az ügyben. Nekem ez egy szép kezdeményezésnek tűnt. Meglátjuk majd pár év múlva, ha megvalósul. Mert abban nem igen hiszek, hogy sikeres lehet a népszavazás.
2013. febr. 1. 17:47
 15/57 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted?
2013. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyél ilyen naiv kérdező.

Azok a cigányok akik akartak már rég beilleszkedtek mindenféle központ meg felzárkóztatás nélkül.


Én ismerek is ilyen cigányt ,és ő jobbikos.Pont azért jobbikos mivel a jobbik megoldást nyújthat a cigány problémára és így a jövőben megszűnhetnek az előítéletek.

2013. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, én egyet értek veled. Van a roma kultúrának szép oldala is, példaként említeném a százkarú cigány zenekart. Ha a roma kultúrának ezt a pozitív oldalát erősítik és támogatják, akkor mi lenne vele a gond? Talán a cigányoknak is ez fog megtetszeni. Szerintem ez egy jó kezdő lépés lehet a roma integrációhoz. Nem kell ráerőltetni a romákra a magyar kultúrát, nyugodtan tartsák csak meg a saját kulturális identitásukat ha ezzel nem ártanak másoknak. Így kialakulhat egy olyan roma kultúra, amit pozitív dolog követni, és a "lopós" cigányok is jobban azonosulni tudnak vele.
2013. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
khm... nem százTagú?! :D százkarú :DD
2013. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
89%

Kár, hogy lepontoztátok a 17-es kommentelőt.

Ha tényleg hasznos lenne a központ, akkor megéri pénzt áldozni rá, csak sajnos a keserű tapasztalat mondatja velünk, hogy kidobott pénz az ablakon.


"a százkarú cigány zenekart" :)

Az tudtommal hivatalosan 100 Tagú Cigányzenekar. :)


"Nem kell ráerőltetni a romákra a magyar kultúrát,"

Az a bizonyos zenekar magyar kultúrintézetekben tanult meg hangszeren játszani - magyar zenét, amivel világhírűek lettek.

2013. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
88%

19!

Az a cigány aki a 100 tagú zenekarban játszik az hidd el ugyanúgy lenézi az a retket ami a cigányság 99,8% kiteszi.

Valahogy érdekes módon a maradék 0,2% -al miért nincs baja senkinek? Talán azért mert beilleszkedett és tud ember módjára viselkedni és élni. Pedig ez a dolog nem hangszer függő!

2013. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!