Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja a Jobbiknak (és...

Mi a baja a Jobbiknak (és követőinek) egy cigány kulturális központtal?

Figyelt kérdés

Miskolcon népszavazáshoz gyűjtenek aláírásokat a központ megnyitásának megakadályozás érdekében. A témában "szakértőnek" számító kurucinfó beszámolójából sem derül ki, hogy mi itt a probléma. Valószínűleg a cigányság puszta léte, mert a jobbikos képviselő azt rótta fel a többi pártnak, hogy elcigányosítják a várost. Nem inkább örülni kéne egy ilyen szép gesztusnak, hogy egy kulturális központ létesül? Ez már csak nem cigánybűnözés!


[link]



2013. febr. 1. 16:56
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
80%
Bocsánat, okostelefonrol írtam, így lett a száztagú százkarú...
2013. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 Sz1u ***** válasza:
14%

Kár, hogy jelentette valaki a kérdést! Pedig nem a kérdés a "provokatív, vagy trágár", hanem a sok idióta hozzászólás (egy-két kivétellel)!


Mindig is azt hangsúlyoztam, hogy a cigányság (talán) egyetlen kitörési pontja az oktatás (benne foglaltatva a kultúrát is). A sok bitnáci a gyűlölettől elvakulva még az első halvány fénysugarat is eltakarná (eltaposná), hogy nehogy véletlenül is legyen esélyük a cigányoknak felemelkedni. Persze, mert gyűlölködni sokkal egyszerűbb. Ti legalább annyira primitív taplók vagytok, mint azok, akikről ti gondoljátok!


Kérdező! Kár, hogy a kérdést nem lehet felpontozni!

2013. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 Sz1u ***** válasza:
18%
(egy-két kivétellel)! = (egy-két kivételtől eltekintve)!
2013. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor egyetértesz abban hogy a be nem illeszkedett cigányokat szegregálni kell mivel eltérő a kultúrájuk ezért külön oktatási rendszer kellene nekik.


Ebben én is egyet értek.

2013. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Ne legyen külön cigány kulturális központ(legalábbis ne állami/önkormányzati pénzből)!
2013. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 Sz1u ***** válasza:
20%

19:25


"Tehát akkor egyetértesz abban hogy a be nem illeszkedett cigányokat szegregálni"


Nem tudom, hogy a válaszod nekem szólt-e? Ha igen, akkor az a válaszom, hogy nem szegregálni KELL(!), hanem hogyha ők akarnak maguknak kulturális központot, akkor miért ne?

Mindenkinek lehet kulturális központja, csak a cigánynak nem?

Lásd pl. (szűkebb pátriámban) a Szlovák Kultúra Háza:

[link]


"mivel eltérő a kultúrájuk ezért külön oktatási rendszer kellene nekik."


A külföldre szakadt (vagy menekült anno) magyaroknak is van a kultúrájuk ápolására lehetőség:


[link]

2013. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 Sz1u ***** válasza:
10%

19:26 Dick Esmen


"Ne legyen külön cigány kulturális központ(legalábbis ne állami/önkormányzati pénzből)!"


A válaszaid zömében egyetértek Veled, de ebben nem! Miért ne legyen cigány kulturális központ állami pénzből, mikor az összes nemzetiségnek állami pénzből létesítettek hasonló intézményt? Ne legyél már Te is "rászista"!

2013. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
17%

"az igaz magyaroknak is minél több emberrel megismertetni a Jobbikot"

Aha, tehát aki nem jobbikos az nem igaz magyar? Na szép.

Ennek a kultúrális központnak is az lenne az értelme, hogy MEGSZÜNTESSE a cigánybűnözést azáltal, hogy követendő példát mutat a cigányoknak. Propagálni kell az érdemes cigány művészeket, sportolókat hogy legyen a cigányoknak sok méltó példaképük.

2013. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat és a 26-os kifejtést is.
2013. febr. 1. 20:00
 30/57 anonim ***** válasza:
85%

Kedves # 29-es!


Idézet:

""az igaz magyaroknak is minél több emberrel megismertetni a Jobbikot"

Aha, tehát aki nem jobbikos az nem igaz magyar? Na szép. "


Igazad van, rosszul fogalmaztam (régebben sem volt az erősségem), bocsáss meg, ma reggel 5-kor kéltem, ilyenkor már majd elalszok.



Idézet:

"Ennek a kultúrális központnak is az lenne az értelme, hogy MEGSZÜNTESSE a cigánybűnözést azáltal, hogy követendő példát mutat a cigányoknak."


Konkrétan milyen követendő példákat? Még erről nem olvastam, hogy hogyan akarják a cigánybűnözést megszüntetni.

2013. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!