Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi alapján szavaztok?

Htr kérdése:

Mi alapján szavaztok?

Figyelt kérdés

Meggyőződésem, hogy a szavazók 98%-a egyik párt programját sem olvasta el, és nem gondolkodott el a saját véleményén, mielőtt elment szavazni. Egyszerűen ciklusonként ismétlődik:

"jaj de szar ez az MSZP, legközelebb a FIDESZ-re szavazok"

"jaj de szar ez a FIDESZ, legközelebb az MSZP-re szavazok"


Emberek!! Több mint 80 jegyzett politikai párt van ma Magyarországon, miért nem válogattok?


Én olvastam A FIDESZ, Jobbik, és a Munkáspárt programját is.

Ti mi alapján szavaztok? Értékrend? Rendezvények? Politikusok?



2013. jan. 31. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1. az elvei beleférnek az értékrendembe, a programjukkal egyet tudok érteni,

2. ezek közül (jó esetben ez nem 1 db párt lenne...) amelyik a legnagyobb eséllyel váltja le a Fideszt.

Tehát hiába szavazna az ország 80%-a a Borivók pártjára, ha én a sört szeretem, nem ikszelek hozzájuk.

2013. febr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mintha csak egy buszon ülnénk, amin két sofőr szüntelenül azon veszekszik, hogy hogyan kell egy buszt vezetni és merre kell vele haladni.Össze-vissza tekergetik a kormányt, és amikor elgázolnak valakit, egymásra mutogatva mondják: -te vagy a hibás! Csak idő kérdése, hogy mikor szaladunk neki egy fának.Mi alapján szavazzak? Folyamatosan nyomom a vészjelzőt, de nem hallják...
2013. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Meggyőződés alapján.Balra ,libra SOHA.
2013. febr. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!