Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon mekkora elvonást kapnak...

Vajon mekkora elvonást kapnak az egyházi egyetemek az ide összesen 24 milliárdból? Vagy ők megint kimaradnak ebből, mint télen?

Figyelt kérdés

És tél:

[link]


2013. jan. 31. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem is hallottam hogy az egyházi felsőoktatás prioritást élvez. Vagy mindenkitől, vagy egyiktől sem kellett volna elvonni. Ebből is látszik hogy keresztényüldözés van - ahogy a doktoriját másoló Semjén mondaná...
2013. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Ebből is látszik hogy keresztényüldözés van - ahogy a doktoriját másoló Semjén mondaná..."


Ahogy mondod. Semjén egy személyben a kereszténység. Ha leleplezik a csalását máris keresztényüldözés.

2013. jan. 31. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked nem mindegy? Úgy se kapsz egy forintot se belőle. Az ATV is úgy csinál mintha tőlük vennék el azt a pénzt...
2013. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Neked nem mindegy? Úgy se kapsz egy forintot se belőle. Az ATV is úgy csinál mintha tőlük vennék el azt a pénzt..."


Azért mert fideszes vagy nem kellene elvakultnak lenni. Pl érinti a hallgatókat is ösztöndíj formájában, az egyetem által nyújtott szolgáltatások, vagy a minőségnek a romlásával. Mondja valaki azt, hogy nem forráskivonás megy a felsőoktatásból. Ja a fidesz szerint nem. Mikor mondanak igazat.A hallgatókat (engem) is eléggé érinti a dolog.


És ez az atv-s hasonlat is valami nagyon rossz volt. A média dolga híreket közölni. Vagy csak az a jó ami a fidesz számára pozitív dolgokat közli?


Ami a választ illeti, az egyáltalán nem a kérdésre válaszolt. Mert gondolom te is tudod a valóságot, hogy tőlük miért nem vonnak el. El kellene kezdeni végre nyitott szemmel járni és nem bevenni a kormány minden egyes hazugságát.

2013. febr. 2. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!