Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme volt 200 milliót...

Mi értelme volt 200 milliót költeni az IMF ellenes kampányra? Gondolom a fidesznek megérte propagandára, de nekünk miért is volt jó?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Mi értelme volt a Nemzeti Konzultációkra elkölteni közel egy milliót! Vagy a Fidesz tervezett beruházásaira (stadionok, Hódmezővásárhely, Debrecen "szépítése", vagy Békéscsabán a Kolbász- park építésére százmilliárdokat?

Erre van a Fidesznek pénze!

2013. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

Mi bajod van? Adósságcsapda amit az IMF csinál!


Annak biztosan örülnél, ha Bajnai eladna mindent ami mozdítható és mindent megcsinál az IMF-nek!

2013. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Nem akartak kimaradni a sorból értelmetlen költekezésekben. Ki emlékszik még a Gyurcsány 20 emeletes plakátjaira? :D


Torgyán Fradi-mentőcsomagjára? :D


Nem különb egyik sem. POLITIKUSOK. Ennyi.


Meg nem kell sajnálni a Maszopot sem. Lásd a Matolcsys plakátjaik.

2013. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
A kampányfinanszírozáshoz ennél több lóvét is lenyúltak már mindkét oldalon. Érdemes beleolvasni Debreczeni József: A politika fertője c. könyvébe.
2013. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 22:37


Azért legyél már tisztában a valósággal.

Ad 1. Semmi köze nem volt ennek a kérdéshez.

Ad 2. Magyarország most is vesz fel hitelt, csak nem 2% körülit amit az IMF adott volna, hanem 7-8% körülit. A különbség, hogy az utóbbiak nem jönnek ide ellenőrizni és nem kérnek semmi biztosítékot, csak remélik, hogy nem megy csődbe az ország.


tehát hitelt ugyanúgy veszünk fel csak, hogy Orbán meghagyja a szabadságát, inkább drágábban veszi fel.

2013. jan. 30. 22:48
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

"Mi bajod van? Adósságcsapda amit az IMF csinál!"


Minden adósságcsapda, amit bármilyen bank, vagy nagycég csinál. Pont ez a lényege. Beleszólásod meg egyébként sincs, mert amíg a pénz határoz meg mindent, addig a bankok, nagyvállalatok és hasonló intézmények vannak, addig csakis látszatdemokrácia lesz. A legnagyobb jóindulattal sem tudom demokráciának nevezni azt, ami ma folyik itt és a világ legtöbb országában. Ezt a rendszert a korrupció irányítja. Becsületes politikus nincs, vagy ha volt is, ellehetetlenítették, vagy már rég a földbe van. Csak nézz utána a gazdasági bérgyilkosság fogalmának és megérted miről beszélek.

Teljesen mindegy ki lesz az ország vezetője, annyi pénzt tömnek bele és a sleppjébe, hogy bármit aláírnak, tekintet nélkül az emberekre vagy a környezetre.


Az egész politika csak parasztvakítás. Arra való, hogy palástolja mi is folyik a háttérben. Demokrácia 4 évente van, azis addig tart, míg leadod a szavazatod, aztán lehet kussolni. Talán megkérdezték, hogy beleegyezel-e akármilyen politikai döntésbe is? Mert engem nem. Lehetőség sincs rá, hogy beleszóljál, hová menjen az a pénz, amit te kerestél meg. Ugyanúgy, mint a vallás és a pénz ez is csak visszatartja a fejlődést.


Most lehet fröcsögni, hogy politika nélkül hogy lehet társadalom. Nagyon is lehet! A pénz eltűnésével a politika is eltűnik, mert felesleges lesz. Elvégre érdemi munkát nem csinálnak, mégis milliós fizetést kapnak, aki pedig viszi a hátán az országot, 8 órából 10-et lehúz, majd éhen döglik, meg veszik el a házat a feje felől.


Itt legálisan már majdnem, hogy lehetetlen meggazdagodni. De azért a politika az kell... pazarolják csak a pénzt, végülis másra nem is jó.

2013. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Semmi értelme nem volt, még a Fidesznek sem érte meg, csak azoknak akik a kampányt kivitelezték.

Az más kérdés, hogy azok Fideszesek-e. Valószínűleg igen.

2013. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Az más kérdés, hogy azok Fideszesek-e. Valószínűleg igen."


Gondolom nagy valószínűséggel Simicska cége, mint eddig is.


[link]

2013. jan. 30. 23:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy pénz (legalábbis, ha költségvetési szempontból nézed). De teljesen felesleges. Viszont most Viktor megint hős harcosként adhatja elő magát. Bár személy szerint én utálom az IMF-et, de ennél egyszerűbb lett volna, ha le sem ülünk velük tárgyalni...
2013. jan. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Értelme semmi nem volt.Nekünk ez nem volt jó,engem személy szerint dühít is ,hogy ilyen marhaságokra költik az adóforintjaimat.Bezzeg engem ,mint vállalkozót a NAV folyamatos megfigyelés alatt tart és ha véletlenül 100ft-ot elfelejtenék befizetni azonnal jön a bírság.Persze én vagyok a hülye,miért is nem lettem politikus...tuti biznisz,mennyivel könnyebb lenne a más pénzével gazdálkodni aztán se felelősség se semmi,csak a süket duma.
2013. febr. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!