Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell ennyire foglalkozni...

Miért kell ennyire foglalkozni a magyar politikában a zsidókkal?

2013. jan. 25. 18:51
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
48%

"Csak egy különbség van a "bűnbak" és a zsidókkal szemben felhozott vádak között: bűnbakok ténylegesen léteznek, míg az ilyen "veszélyek" amelyet a zsidók képviselnek, általában a Kuruc címlapján valóságosak csak, azon kívül nem."


Aha, értem, tehát Izrael állam nem hordoz önmagában veszélyt. Egyedül a világon. Szent és sérthetetlen emberek alkotják.

Ez egyszerűen nem igaz.


Nekem úgy rémlik, izraeli elnök nyilatkozta, hogy "felvásároljuk Magyarországot", ami felér egy hadüzenettel. Így kezdődött a dolog Palesztinában is...


Magyarázd el nekem szépen, hogy akkor mégis miért vannak titkosszolgálatok, ha nem jelentenek veszélyt?


Figyelj ide, menj szépen el a magyar titkosszolgálatokhoz, kopogj be az ajtón és mond el nekik, hogy hagyják abba a működést mert aljas antiszemiták, Izrael állam nem jelent veszélyt Magyarországra és természetesen csukják le a dolgozókat antiszemitizmusért...


Átmosták az agyad elég szépen.

2013. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
28%

The Vault Dweller jól szóltál.

Az tudtáok, hogy 52-ben (amikor Péter Gábort is letartóztatták) éppen antiszemita perket készítettek elő szovjet mintára? Abban a korban, amikor állítólag "a zsidók voltak hatalmon". És azt tudtátok, hogy a kereskedelemből, magánvállakozásból élő és az értelmiség tekintélyes részét adó zsidóságot kifosztották, kuláknak nyilvánították, vagy szimplán elküldték Recskre?

2013. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 The Vault Dweller ***** válasza:
0%

Nem Izraelről beszéltem, hanem a zsidókról.


Ne adj olyan dolgokat a számba, amiket nem mondtam.


Ki beszélt itt a titkosszolgálatokról?


Azért vannak titkosszolgálatok, mert vannak MÁS ellenséges országok, akik ellen megpróbálnak védekezni. Az MI6-et sem a zsidók miatt hozták létre, hanem hogy a kiterjedt brit gyarmatbirodalom érdekeit védjék.


Miért te azt hitted? :D Besírok a röhögéstől...


Ha egy vén politikus azzal dicsekszik a saját hívei előtt, hogy ilyen-olyan sikeresek, akkor te azt elhiszed? Elhiszed Orbán Viktornak, hogy 5 éven belül olyan sikeres lesz Magyarország, hogy szaladnak vissza a külföldön élők?


Ha nem, akkor miért hiszed el egy zsidó politikusnak, amivel a pártgyűlésen henceg? Ennyivel szavahihetőbbnek tartod?


"Figyelj ide, menj szépen el a magyar titkosszolgálatokhoz, kopogj be az ajtón és mond el nekik, hogy hagyják abba a működést mert aljas antiszemiták, Izrael állam nem jelent veszélyt Magyarországra és természetesen csukják le a dolgozókat antiszemitizmusért..."


Te nem vagy ilyen komplett ember, igaz? :D


Hogy lehet ilyen hülyeséget kitalálni? Kicsit már beleőrültél ebbe a zsidó dologba...

2013. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
48%

"Ne adj olyan dolgokat a számba, amiket nem mondtam."


Pont fordítva történt. Kettős állampolgárokról és Izrael államról, adatvédelemről és nemzetbiztonsági kockázatról szóltam, erre te jöttél a minden zsidó bűnbak című szerecsenmosdató dumával.


"Azért vannak titkosszolgálatok, mert vannak MÁS ellenséges országok, akik ellen megpróbálnak védekezni."


Most arra célzol, hogy Izrael a naaagy baráti ország és nincsenek Moszad-ügynökök Magyarországon, mint ahogy nincsenek magyar kémek Izraelben?


Persze, mint anno az örök és megbonthatatlan szovjet-magyar barátság...


kac-kac-kac



"Az MI6-et sem a zsidók miatt hozták létre, hanem hogy a kiterjedt brit gyarmatbirodalom érdekeit védjék.


Miért te azt hitted? :D Besírok a röhögéstől..."


Erre a te mondatoddal válaszolok: "Ne adj olyan dolgokat a számba, amiket nem mondtam."



"Ha egy vén politikus azzal dicsekszik a saját hívei előtt, hogy ilyen-olyan sikeresek, akkor te azt elhiszed?"


Ezek szerint Izrael állam köztársasági elnöke egy szavahihetetlen szenilis vén hazug.


Tehát nem kell komolyan venni Izrael államfőjét.


Értem. Bezzeg ha Gyöngyösi Márton, egy kicsiny közép-európai ország parlamentjében helyet foglaló ellenzéki párt fiatal képviselője mond valamit, arra felhördül Európa.


Gyöngyösi Márton befolyásosabb, mint Simon Perez.

Jó tudni.

Furcsa a logikád.


Szerintem inkább te nem vagy komplett.

2013. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 The Vault Dweller ***** válasza:
0%

Teljesen összefüggéstelen vagy.


Csak vicceltem az elmezavarral kapcsolatban, de úgy látszik tudtomon kívül mégis csak telibe találtam.

2013. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 The Vault Dweller ***** válasza:
42%

"Ezek szerint Izrael állam köztársasági elnöke egy szavahihetetlen szenilis vén hazug.


Tehát nem kell komolyan venni Izrael államfőjét."


Nem. Nem kell komolyan venni egy politikust. Az mondja amit mond.

2013. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Rákosi Mátyás ugyancsak zsidó volt. A saját fajtáját miért irtotta volna???
2013. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

"Bármennyire is tiltakozott minden párt, amelyek szintén tele vannak zsidókka, engem azért érdekelne, hogy hány izraeli (kettős) állampolgár van a magyar Parlamentben, ugyanis szerintem ez erkölcsileg összeférhetetlen!"


Kettős állampolgár, izraeli-magyar Bajnai Gordon.

2013. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy Bajnai kettősállampolgárt?
2013. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Látta az útlevelét.
2013. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!