Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell ennyire foglalkozni...

Miért kell ennyire foglalkozni a magyar politikában a zsidókkal?

2013. jan. 25. 18:51
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
85%

Magyarországon valóban nincs akkora antiszemitizmus mint mondják.


Valamelyik rabbi vagy nem tudom egy zsidó innen kiment Franciaországba és meghökkenve mondta hogy "Franciaországban több antiszemita atrocitás ért 1 év alatt mint Magyarországon 20 év alatt".

2013. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
44%
mert sok van belőlük
2013. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
84%

Ez csak látszat, hogy sok van belőlük. Inkább mindenhol a vezetői pozíciókba befúrták magukat, letaposva előttük mindenkit és azt hiszik, hogy ők a császárok, akik mindent megtehetnek. Aki már egy picit fel meri emelni a hangját vagy megcáfolja őket, rögtön antiszemitává, fajgyűlölővé és kirekesztővé válnak.


Azzal miért nem foglalkozik a média, hogy Izraelben megkövezik az embereket, mert még vannak vidékek, ahol ez szokás??

2013. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
63%
Mert szaporodnak.
2013. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
75%

Mivel konkrétan a politikával kapcsolatban volt feltéve a kérdés, ezért én is úgy értettem, hogy mert a polotikában van sok belőlük.


Ettől függeetlenül máshol is sok van belőlük, de nem mindenhol. Kétkezi munkások között ritkán fordulnak elő, vezető beosztásban inkább.

2013. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
41%
Megnyílt a napi zsidózó! Tessék tessék! Kiabáljon, fröcsögjön ön is! Karvalytőke, összeesküvés, kizsákmányolás, vagy bármi, amit akar! Garantáltan mindenért ők a hibásak! Tessék közelebb jönni!
2013. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
70%

Na, erről van szó.

Előző kommentelő cáfolni nem tud, csak személyeskedni.

Érv az nincs.

2013. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
20%
Felesleges érveket írni 9 milliomodszorra. Már megtettem sokszor. Amíg ilyen "érveket" olvasok itt a tisztelt habzószájúaktól, hogy "mer szaporodnak" meg "nem tapostak rájuk időben" addig ne várjál tőlem értelmesebb hozzászólást. Elég, ha ilyen sírvanevetős stílusban rávilágítok a szélsőjobbosok tipikus megnyilatkozásaira.
2013. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
73%

"Ugyanazért, amiért száz éve a sógorokkal, az átkosban a szovjet elvtársakkal, most a zsidókkal."


A kádári diktatúrában is a zsidók voltak vezető beosztásban.


A hírhedt és véres kezű Péter Gábor avós (Eisenberger Benjámin) vezető nevéhez tízezrek halála tapad.

2013. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem letojhatnák vére magasról a zsidókat és foglalkozhatnának az igazi problémákkal.Ezt a zsidózást én sem értettem soha.Miért kell mindent rájuk fogni?
2013. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!