Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mióta nem szeretsz Magyarorszá...

Mióta nem szeretsz Magyarországon élni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 07:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon sok irigy ember van az országban,akik direkt a másik alá tesznek nehogy jobb legyen neki.

Sokan direkt arra játszanak hogy szívják a többi ember vérét a munkahelyen.

A másik hogy alapból kevés a munkahely.

A megélhetéshez kevés ez a fizetésnek nevezett valami.

Ha az ember bekapcsolja a TV-t nem látni mást minthogy áremelés áremelés hátán..

A politikusok meg csak a saját zsebüket tömik az alsóbb rétegek le se szarják vagyis hát....

Ismertség nélkül munkát találni elég nehéz.

Régebben az volt hogy tanuljál fiam mert ha nem mész utcán seperni.

Most már ez se igaz hisz sok diplomás dolgozik a mekibe vagy teszkóba.

Sokan írják hogy ez a hazám stb de hazafiságból nem lehet megélni.

2013. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Mindig is szerettem Magyarországon élni. Ez a tökéletes hely, melyről minden ember álmodik. Amivel bajom van az pedig egyedül a kormány.
2013. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Mióta anyád pilóta.Amúgy 2007-2008 óta.Előtte valahogy jobban mentek a dolgok,de azóta az év óta valahogy minden csak romlik.
2013. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%
Amióta a magyar csak másodrendű polgár ebben az országban!
2013. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
46%

"2010 tavasza óta. Konkrétan a választási eredmények kihirdetése óta érzem úgy, hogy ennek az országnak vége."


Hát igen, 2010 előtt kánaán volt. :D

2013. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
29%

Amióta a magyar csak másodrendű polgár ebben az országban!


Inkább mondjuk úgy hogy a fehér ember másodrendű Európában és Magyarországon is.

2013. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek Magyarországon élni.
2013. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%

Amióta a kormányt jobban érdeklik a cigányok megélhetése mint az adófizető polgároké, akik beleroppannak az adókba és a csekkekbe.


Én szeretnék itthon élni, de a kormány nem szeretné hogy itthon éljek.

2013. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Azt gondolom azok az igények amik a megélhetést is jelentenék nem is lehetne igény! Nem vagyok se párttag,se egyetlen párt híve sem. Kíváncsi voltam arra mások is úgy éreznek ahogy én? Ez nem jelenti,hogy nem tartom magyarnak magamat,se azt,hogy külföldre vágynék. Megértem azokat akik idegen hazában próbálnak meg boldogulni: Miért is: nem kell több mint 30 évet dolgozni egy saját otthonért, ha ott munkálkodik akkor a legrosszabb esetben 5 éven belül megvan mindene,már csak az a kérdés,az emberünk milyen igényekkel rendelkezik.
2013. jan. 28. 10:59
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor én mondok egy tippet:D Ha a saját hazádban akarsz boldogulni, ne légy pártatlan szavazz olyan pártra aki ezt akarja megvalósítani. -> Jobbik
2013. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!