Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen esélye van a Népoldali...

Milyen esélye van a Népoldali Pártnak?

Figyelt kérdés
...ami se nem jobb,se nem bal,munkás és magyar.Nemrég olvastam.Véleményük szerint:nincs jobb és baloldal,mindkettö a külföldi kzsákmányolók lerakatai.Álarcok feleselnek egymással.Egy népellnes,kétágű harapófogó,mely a mindenkori egyszerü embert fogja közre.NÉPOLDALI= mindenki,aki tartozik egyik ál-oldalhoz sem,de magysarként,dolgozóként független hazában kiván élni.Érdekes megközelités.Szerinted?

#harmadik erö #Népoldali Párt #se nem jobb se nem bal
2013. jan. 22. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép amit írnak a honlapjukon, biztos minden idealista így kezdte. Az ember mindig megfogalmaz ilyen általános vágyakat, hogy: jobban akarunk élni, biztonságot akarunk az utcákon stb. De ettől ez még nem párt, csak egy nyugdíjasklub.
2013. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 EagleHUN ***** válasza:
86%

Egy nem szót kihagytál szerintem.

"aki NEM tartozik egyik ál-oldalhoz sem,de magyarként,dolgozóként független hazában kíván élni"


Most nem azért de a Jobbik is ugyanezt akarja szerintem.

2013. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

reklámot halottunk és most folytatódjon a fórumozás:D


valóban a jobbik is ezt akarja, csak kicsit erőteljesebben, és jóval nagyobb szavazótáborral.

2013. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dick Esmen ***** válasza:
Nép oldalon álló párt nem létezik.
2013. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez ugye most egy vicc? A népoldali párt honlapján amit egy ingyenes online honlapszerkesztőben készített igénytelenség jellemez, nagyon komoly kormánypárt állt fel amit itt megtekinthettek [link] Tehát az oldalon egy csomó nyugdíjas és munkanélküli alkotja ezt a pártot, de amúgy ez a párt hivatalosan be sincs jegyezve. Se párt székhely se semmi ez egy kamu. AZ A VICC AZ EGÉSZBEN, HOGY ENNÉL A PÁRTNÁL MÉG A KÉTFARKÚ KUTYA PÁRT IS KOMOLYABB.
2013. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg minden párt ilyen, nincs ebben semmi újdonság, csak a neve.
2013. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi esélye? Én speciel nem is hallottam róla. Nem elég szép dolgokat ki találni, ismertté is kell válni!
2013. jan. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!