Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudik mindenki a...

Miért hazudik mindenki a szemünkbe?

Figyelt kérdés

Én kivételesen hiszek Orbánék tervében, de az eljárásaiban nem.


Ragaszkodnak a bankadóhoz, de ~januárban szinte minden bank, kondíciós árakat módosított, és mindenhol megjelent a rájuk vert adó jele.


Így nem a bank fizeti ezt meg, hanem én ti, és a többi lakos. Ennyi erővel lehetett volna "közvetlen" népi adó. Ezzel felesleges vergődni. Ez jelen formában nemigen fog jól végződni.


Cib diákszámla:

0 db ingyenes kézpénzfelvétel / hó a tavalyi 2/bármilyenhez képest.

~368/~500~ ft/egyéb felvétel a tavalyi 168/~320 ft/egyéb felvételhez képest. (saját/idegen ATM)


Jelenleg ott tartunk szinte, nincs is értelme diákszámlát nyitni sehol. Sőt, talán folyószámlát sincs, jobban járok egy takarékszámlával, vagy ha otthon gyűjtöm egy dobozban.


2013. jan. 21. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Bankba aprópénzt az infláció miatt nem érdemes tenni. Ha meg van 100milliód akkor azt megérni betenni de ha csődbe menne a bank nem lenne rá fedezet, hogy visszakapod a teljes összeget.
2013. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem cibezz van már több éve, évi 7% kamat, ha nem veszel ki róla semmit, és havonta beraksz 2000 ft-t. Már 7000-t hoz havonta.Folyót csak arra használom, hogy ha van rajta pénz, erről átvezetem a megtakra(meg erre van csatolva a paypal), diák folyószámláról hogy őszinte legyek nem is hallottam, mondjuk szükségem sincs rá.
2013. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem pont egy olyan számlára lenne szükségem, ahol havi 1 de jobb esetben 2 készpénz felvétel ingyenes, illetve a sima átutalások is.
2013. jan. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!