Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gárda minden nem magyart ki...

A gárda minden nem magyart ki akar iktatni/el akar kergetni? :D

Figyelt kérdés
nekem van egy nem magyar származású ismerősöm az egyik szomszédos országból, aki már sok éve itt él, és tök jó fej meg nagyon becsületes meg segítőkész, csak egy kicsit töri a nyelvet.:)
2009. aug. 30. 15:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%

Csak a hazaáruló kommunistazsidócigányokat (a lakosság nemjobbikos 90%-át) akarják elüldözni.


Egyszer megkérdeztem ezen az oldalon egy jobbikostól, hogy akkor szerinte tényleg csak 400 ezer magyar van Magyarországon? (= jobbikos szavazatok júniusban). Azt mondta, hogy igen.

2009. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%
Sokat kell még tanulnod az életről...
2009. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

A Magyar Gárda a magyar embereket akarja megvédeni. Manapság ez pedig sajnos csakis úgy megy, ha cigányok és zsidók ellen vagyunk. Csak azt nem értem, miért? Csak nem ártani akarnak nekünk?!


Ébresztő, Magyarország!!!

Szebb jövőt!

2009. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%

"A Magyar Gárda a magyar embereket akarja megvédeni."


A 400 ezer magyar embert? Mert hogy nem a 15 milliót, az biztos.


Ki kellene találnia a jobbikosoknak egy új szót önmagukra, mert zavaró, hogy azt állítják magukról, hogy magyarok, miközben nyilván nem úgy értik ezt a szót, mint a magyarok 95%-a. Nevezzétek magatokat mondjuk hun kisebbségnek, OK?

2009. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Ez a kérdés úgy hülyeség ahogy van, mint ahogy az is egy baromság, hogy vannak mélymagyarok, és vannak a...milyen magyarok is? Felszínes magyarok? Én inkább úgy érzem, hogy a jelenlegi elnyomó rezsim szeretné deportálni azokat az embereket, akiket nem lehet meghülyíteni, a szociálliberális maszlaggal. Egyébként linkeljetek be nekem egyetlen egy híradást, ahol kimondottan bizonyítható, hogy a gárda azért püffölt meg valakit, mert cigány, vagy zsidó, vagy bármi más.
2009. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%

"Egyébként linkeljetek be nekem egyetlen egy híradást, ahol kimondottan bizonyítható, hogy a gárda azért püffölt meg valakit, mert cigány, vagy zsidó, vagy bármi más."


Inkább azt magyarázd meg, hogy miért van az, hogy ezen az oldalon a szimpatizánsaitok tagadják, hogy rasszisták, utána ugyanazzal a levegővel a cigányokat és a zsidókat szidják. Mi ennek az értelme?

2009. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%
Ez körülbelül olyan, hogyha a zsidók és a cigányok büdös és mélymagyarozhatnak, akkor ők is rasszisták. Ezt nem lehet semmivel sem kimagyarázni. Vagy ennek talán több értelme van? Vagy miért van az, hogy egyetlen gárda ellenzővel, és egyetlen antirasszistával sem tudok normális hangnemben szót érteni, mert valamiért nem hajlanak a kultúrált beszélgetésre, pedig külön invitáltam is őket.
2009. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyébként a linkeket továbbra is várom.
2009. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!