Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz itt jobb belátható időn...

Lesz itt jobb belátható időn belül?

Figyelt kérdés
Van rá esély, h megoldódik a cigány-probléma, kicsit jobban keresünk, megbecsülik a munkákat, lesz munkahely...stb.? Mennyi az esélye, hogy pár éves belül élhetőbb lesz az országunk?

2013. jan. 17. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

A cigánybűnözés igen nagy probléma.

Személy szerint azokkal az országokkal melyeket érint a probléma , össze kellene dobni pénzt és venni egy országot a cigányoknak.És oda deportálni őket.


Mert ami most folyik az tűrhetetlen.

Aztán majd csodálkoznak hogy egyszer tényleg fasiszták lesznek a magyarok.

2013. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem sokk szerintem, röhej hogy bárkit választ a nép az csak rosszabbat csinál mint volt...
2013. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem fasizmus. Csak nyitott szemmel járnak.
2013. jan. 17. 18:05
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Idén nem várható javulás. Aztán talán lassan...
2013. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem lesz jobb, ha mindig az épp aktuális kormányoktól várjuk a megoldást. Mindenkinek a saját életét kellene rendbetenni, nem pedig Orbántól, Gyurcsánytól vagy más egyébtől. Nem mutogatni kell a cigányokra, zsidókra, stb-re és nem a múlton kell síránkozni, hanem dolgozni, tenni a jövőért. Gyűlölködéssel, egymásra mutogatással semmi nem lesz jobb.
2013. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

A cigányok nem egy etnikai hanem egy társadalmi probléma. A mára kialakult cigányokkal szembeni ellenszenv a több évtizednyi hibás politikai döntéseknek köszönhető.



"Nem lesz jobb, ha mindig az épp aktuális kormányoktól várjuk a megoldást. Mindenkinek a saját életét kellene rendbetenni, nem pedig Orbántól, Gyurcsánytól vagy más egyébtől. Nem mutogatni kell a cigányokra, zsidókra, stb-re és nem a múlton kell síránkozni, hanem dolgozni, tenni a jövőért. Gyűlölködéssel, egymásra mutogatással semmi nem lesz jobb."


Egyet kell értenem. Amikor kicsit jobb volt a gazdaság akkor mindenki orba-szájba vette fel meggondolatlanul a hiteleket. Amire a gazdasági-válság csak rá tett egy lapáttal. Talán csúnyán fog hangzani de ideje kimondani "Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát." Én is ehhez a csoporthoz tartozom ezért tudom hogy legtöbben a hiteleket úgy vették fel hogy igazán nem lett volna rá szükségük. Azóta pedig legtöbben kénytelenek az első bedőlt hitelt, hitellel finanszírozni, ami asóságspirálba sodorta őket. Ezt a helyzetet nem a kormányok teremtették meg (igaz annak mérsékléshez sem járultak hozzá) hanem a túltermelés, a felelőtlen hitelezés avagy az emberi mohóság.

2013. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pár éven belül kizárt, most az is eredmény, ha nem romlik a helyzet az elkövetkező időszakban. Maximum ha találnak valami csoda folytán egy eddig teljesen rejte maradt olajmezőt, de inkább akkor sem, mert akkor se lenne keret a kitermelésre.
2013. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha így haladnak a dolgok nem.
2013. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Keményen dolgozni, tenni a jövőért? Már bocs, de napi 10 órát dolgozok 80e-ért, 2 szakmával, nyelvtudással. Mivel az ország közepén lakom, vagy külföldre költözöm, de átjárni nem tudok. Havi 80ból, h lehet 1-2 re jutni?
2013. jan. 18. 11:16
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

" Már bocs, de napi 10 órát dolgozok 80e-ért, 2 szakmával, nyelvtudással. Mivel az ország közepén lakom, vagy külföldre költözöm, de átjárni nem tudok. Havi 80ból, h lehet 1-2 re jutni?"


Első körben ott a hiba, hogy miért dolgozol ennyiért ilyen sokat? Egységesen fel kellene lépniük az embereknek az olyan helyek ellen, ahol te is dolgozol. De nem! Ti inkább egymást ölitek a munkahelyért, és még 12 óráztok is 60 ezerért, sőt kevesebbért is. Amíg ez lesz, addig javulást se várjatok. Aki hagyja magát kihasználni, annak sajnos ez a sorsa. Én minden állásinterjúmon mondok egy összeget, ami alatt nem vagyok hajlandó dolgozni. Volt, hogy az interjú közben köszöntem el, nem érdekel, nem vagyok hajlandó arra, hogy megalázó béreket kapjak sok órai munkáért! Bár hozzátenném, én megtehetem mindezt, mert magasan képzett, elismert szakember vagyok a szakmámon belül emellett 3 nyelven beszélek folyamatosan. Csak így lehet bármit is elérni. Tanulással, önképzéssel. Várni a "messiást", aki majd elhozza a Kánaánt, azt lehet, de sajnos mindenki magának hozza el, ha akarja. Kezdetnek, te is mehetnél külföldre, majd az ott szerzett tudást itthon kamatoztathatnád. Azonban ha nincs olyan szakmád/diplomád amire igény van, akkor mindegy hova mész, nem leszel sikeres.

2013. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!