Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon lenne támogatot...

Magyarországon lenne támogatottsága egy neokonzervatív pártnak?

Figyelt kérdés

Én neokon vagyok, és eddig azt hittem, hogy ennek nincs nálunk semmilyen támogatottsága, sőt, mindenki ellenzi. Viszont az utóbbi fél évben sok fórumon(még itt az oldalon is) egyre több olyan hozzászólást olvasok, ami az ellenkezőjét mutatja.

A bizonytalanok között mennyien lehetnek?



2013. jan. 14. 20:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Azért említettük a vallást, mert pl. az USA-ban elválaszthatatlan része."


Ezt tudom, de mi most Európában vagyunk. Az USA egy olyan ország, ahol többen hisznek Ádámban, mint az evolúcióban. Európában nemhogy az evolúció nem téma, hanem már több az ateista, mint a hívő.


"És hadd ne keljen már szeretnem, amikor a repub.-ok eszement kijelentéseket tesznek"


Nem kell szeretned, mert nem vagy amerikai.

Mondom, úgy tűnik, hogy nagyon félresiklott nálunk a dolog, mert az emberek szemében neokon=republikánus.

Én elhiszem, hogy az emberek ezt látják a tévében, de akkor is: Amerikának egy teljesen más értékrendszere és politikai kultúrája van. Viszont én nem róluk beszélek, hanem Magyarországról. Nálunk a vallásosságot meg kell hagyni a kereszténydemokratáknak.

2013. jan. 16. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!