Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP-t egyre több fiatal...

Az MSZP-t egyre több fiatal támogatja, vagy miért van ez?

Figyelt kérdés

A Facebookot általában több fiatal használja, mint az idősebb generáció.

Nagyon sokáig az MSZP Facebook-oldalát kb. 5-6 ezer ember "lájkolta", míg a Fideszé már 2010 óta 27 ezer körüli.

Viszont meglepődve néztem ma, hogy az MSZP már majdnem beérte Facebookon a Fidesz oldalát (26 ezer körül van).


Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert az köztudott, hogy a Jobbik a legnépszerűbb párt a fiatalok körében, s ez a Facebookon is látszik: több, mint 51 ezer ember kedvelte az oldalukat.


2013. jan. 10. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

A jobbik épp olyan mint a 90-es években a Fidesz volt.A fiatalok éltetik.

Személy szerint nem támogatom a gazdasági terveiket és ami még nálam negatív pont hogy iszlám támogatók.

Amikor az iszlám az egyik legnagyobb ellenség.


Az MSZP-t valószínű azért támogatják mert agymosottak.

2013. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Azért mert a fidesz elég szépen elcs*szte az oktatási rendszert, ez most még siralmasabb, mint eddig, így a fiataloknak igencsak ellenszenves.


A jobbik sokak számára szélsőséges, például nekem is, én nem értek egyet a nézeteikkel.

Az LMP lenne még talán számomra egy elfogadható párt, de sok esetben irdatlanul önfejűek és saját maguk alatt vágják a fát.


Más meg nem marad. Az MSZP is sz*r volt amikor volt, de a mostanihoz képest talán kevésbé rossz.

Majd meglátjuk a választásokig, hogy lesz-e hivatalosan is létező jó alternatíva.

2013. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
A Jobbik az iszlámot csak az "ellenségem ellensége a barátom" alapon támogatja, szerintem tisztában vannak azzal,hogy ha ide jönnének az arabok az egyenlő azzal,hogy ingyenélő élősködők jönnének az országba akiknek csak a töredéke szeretne dolgozni, és a cigány kérdés mellé társulna az arab kérdés is, ami marhára nem lenne jó.
2013. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Olcsóbb lett a pancsolt szesz, szerintem azért :D
2013. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

A jobbik érdekes párt.

Úgymond "anti-cionista" zsidókat hívnak magukhoz és találkozgatnak , tárgyalnak velük.


A jobbikban egyedül Morvai Krisztinát tartom jó politikusnak ,nem szitkozódik meg egyebek hanem demokratikusan , diplomatikusan közöl dolgokat.

Hogyha ő vezetné a jobbikot akkor támogatnám.

Sokan nem bírják Morvait mert hogy zsidó , zsidó származású viszont ettől függetlenül jobb elnökjelölt lenne mint Vona.

2013. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen a fiatalok lájkolják az MSZP-t. Inkább az idősebbek is egyre többen használják a facebookot.
2013. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Dick Esmen ***** válasza:
95%
Én nem vettem észre hogy több fiatal támogatná.
2013. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sok egyetemista ismerősöm tolódott át baloldalra ... Én sose szavaznám vissza az mszp-t újra..
2013. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"A Jobbik az iszlámot csak az "ellenségem ellensége a barátom" alapon támogatja,"


Így van. Ha biztos lennék benne, hogy valóban szimpatizálnak velük sosem szavaztam volna a Jobbikra.

2013. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Olcsóbb lett a pancsolt szesz, szerintem azért :D"


Pont nem a pancsok lettek olcsóbbak, hanem most kivételesen tényleg a valódiak. A pancsok ára nem változott.

2013. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!