Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zsidóznak ennyien és...

Miért zsidóznak ennyien és ilyen csúnyán Magyarországon?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem vagyok zsidó. Én sem szeretem a kizsákmányolókat és Izrael politikáját, de azt nem tudom megérteni, hogy valaki Budapest szívében a Spar pénztáránál káromkodik és zsidózik, mert hosszú a sor. Tényleg az MSZP és az előző kormány miatt megy ez? Vagy mert a Jobbik folyamatosan borzolja a kedélyeket?

2013. jan. 10. 14:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
42%
Aki azt írja, hogy Jézus zsidó az az ember rendkívül tudatlan és csak a propaganda mesét ismeri.
2013. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
76%

A focimeccsre gondolsz?

Minden országban zsidóznak a szurkolók ha a haza csapat játszik Izraellel.Angliában is kiabálták a zsidóknak hogy "Hitler elfog jönni értetek reggel , már nyitva van újra a koncentrációs tábor"


Minden országban jelen van a zsidóellenesség és zsidóznak is de nem nyíltan.

Német barátaim is maguk között zsidóznak meg mondják hogy az összes zsidót, muszlimot ki kell lőni a Holdra...stb

2013. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
94%
Jézus zsidó volt. Anyai részről biztosan.
2013. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
68%
Valaki azt írta, hogy azért, mert ismerik a zsidókat. Kedves zsidózók! Tegyétek a szívetekre a kezeteket és számoljátok meg, hány zsidót ismertek...
2013. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
31%
Szegény zsidók. Úgy sajnálom őket. Puszi a bibijükre.
2013. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Én ismerek néhány zsidót, nincs velük semmi problémám! Sőt, páran még segítettek is rajtam, mikor szükségem volt rá. Az tény, hogy a felső vezetői pozíciókban mindenhol ők vannak, de ez nem csak az ő "hibájuk". Nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni. Orbán pedig tudtommal nem zsidó, hanem római katolikus. A zsidók egy nagyon összetartó nép, akiről csak példát vehetne a magyarság.
2013. jan. 10. 18:54
 27/31 A kérdező kommentje:
És Izrael politikáját én is bírálom, de a palesztinokat meg a többi arabot sem kell félteni. Az pedig igaz, hogy a zsidókat egyébként sehol sem szeretik, csak nem ennyire primitívek az emberek, mint Magyarországon.
2013. jan. 10. 18:55
 28/31 anonim ***** válasza:
3%
linkelt videót nézd meg meglátod ki az önbiráskodó primitív....
2013. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
77%

Az egyik fél azt mondja, hogy csak a zsidók a hibásak a kialakult antiszemitizmusért, a másik pedig, hogy a zsidók hibátlanok.

Szerintem ez két szélsőség.

Az igazság a kettő között van.

A zsidók is felelősek azért, ha ellenszenv van irántuk és ezt nekik kell megoldani saját belső köreikben.


Amíg az a hangadó mainstream álláspont, hogy a zsidók a ma született bárányok és semmiért sem felelősek, ergo nulla alapja van az antiszemitizmusnak, addig nem lesz megoldás.



Mikor hallott már valaki olyat zsidó értelmiségitől, hogy "gyerekek, nézzünk már magunkba!" ???

2013. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
25%

A youtube az oka, meg Irán.

Nem volna szabad megnéznii az ilyen propaganda rajfilmeket:

http://www.youtube.com/watch?v=oirXALmsAY8


Vagy tiltsa be a jutub, vagy korlátozni kellene az internetet!!

2013. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!