Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Mszp miért szövegel folyton...

Az Mszp miért szövegel folyton, hogy mit kéne tenni, de amikor ők voltak 8 évig akkor miért nem tettek semmit?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 12:31
 1/10 alcapone386 válasza:
100%

Ez olyan mint a focimeccs. Mindig a néző tudja jobban mit kéne fújnia a bírónak....


Rá kéne már jönni, hogy mindegy... MSZP, FIDESZ, vagy a többi. Egy kutya. Nekik jó lesz, nekünk nem. Mind 2 pártnak vannak jó illetve rossz ötletei, de ha megfigyeled, ha MSZP van hatalmon és kitalál valamit ami jó lenne a FIDESZ hurrogja le, ha a FIDESZ talál ki valamit ami jó lenne akkor az MSZP. A Magyar politika nem a kompromisszumokról szól, hanem a hatalomról. A többi színjáték...

2013. jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez sajnos forditva is igaz, hogy a fidesz mit pattogott mikor az mszp volt a hatalmon, és a sok igérgetést meg a mesét elfelejtették. ha jövöre az mszp nyer fidesz ujra szövegel, ha utána a fidesz nyer sz*rik mindenre. sajnos ez igy van. Jönnek lassacskán majd a szép ámitások, mesék stb. ez a 10%os rezsicsökkentés meg a 5000ftos minimálbér is már annak a szele. jo sok az az 5000ft is mit ne mondjak, sokmindenre elég. Mindkettö párt egymást ocsárolja, de egyik sem tesz semmit. Csak mi pl konkrétan az mszpnél nem éreztük ezt a nagy csoroságot mint most a fidesznél:S
2013. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Könnyű dolog jobban tudni. Jobban csinálni már sokkalta nehezebb. Bele is tört a bicskájuk.
2013. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az MSZP túl sokat szövegelne? Én nem nagyon vettem észre, épp ez a problémám.

2010-ben abban a hiszemben szavaztam rájuk, h adok nekik egy utolsó esélyt. Hátha ellenzékben visszaadnak a fidesznek egy kicsit abból, amit ők kaptak ez előző 4 évben. Gondoltam megtehetik, megengedhetik maguknak az agresszív ellenzéki kommunikációt, mivel semmi veszteni valójuk nincs. Ehelyett mi történt? Semmi! Inkompetens idióták gyülekezete. Várják a sült galambot, hátha majd annyira megutálják a fideszt annyira, h ők visszakerüljenek oda, ahol voltak. Tenni nem akaró, vagy legalábbis nem képes banda. Nagyon kiábrándultam belőlük.

2013. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem az a baj, hogy nem tettek semmit. Pont az a baj, hogy tettek...
2013. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dick Esmen ***** válasza:
Ellenzékben könnyű okosnak lenni(lásd még:Fidesz).
2013. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

""Nem az a baj, hogy nem tettek semmit. Pont az a baj, hogy tettek..""


Így igaz!

Ha nem tettek volna semmit, most nem lennénk a béka s@egge alatt - eladósodva.

2013. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ne ócsoljátok az mszp-t!!!!!!!!!!!!!!44
2013. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi csak az igazat mondjuk. Nem úgy, mint a haverod. Még az se volt igaz, hogy "nem csináltunk semmit négy évig".
2013. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom... én lassan visszasírom őket. (Egek! Sose hittem volna, hogy ezt valaha kimondom!)
2013. jan. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!