Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan aki 40-50...

Van itt olyan aki 40-50 kilométerre jár dolgozni, nem találtok közelebb munkát?

Figyelt kérdés
Autóknál sokan írják, hogy mit vegyenek munkába járáshoz. Közelebb nincs munka? Hiszen így csomó idő elmegy feleslegesen. Illetve, hogyhogy így is megéri ingázni hiszen csak a benzin 50-60 ezer Forint havonta.
2013. jan. 3. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Aki 40-50 kilóméterre jár dolgozni az már szinte közellenségnek is minősíthető. Az ilyesmit kellene már egyszer s mindenkorra betiltani.
2013. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én voltam így, évekig jártam kb 40 km-re, mert ott volt olyan munka, ami jól fizetett. Semmi más oka nem volt, csak a pénz. Az idő meg pláne nem számított.

Többen jártunk egy kocsival, megosztottuk a benzinpénzt, így megérte mindenkinek.

2013. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 köszi!
2013. jan. 3. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
párom 75-t oda 75-t vissza kocsikazott...mentőknél dolgozik tehát nem a pénz miatt.Egyszerűen az esetek, a szakmai fejlődés miatt twtte ezt majd 3 évig.míg nálunk videken a 86 eves mamikat viszik az sztk ba a mentok,pesten azert folyik a vér is (kivetelt kepez a pesti 65eves aki ingyen taxinak kepzeli a mentőt és a tokától,bokáig fostos csöves se leányálom) de legalább reanimálhatja a 26 éves áram ütöttet, vonulhat 4-5 éves kinai kislányhoz akinek a torkaba dugta a fakanalat az.öreglány.mehet autobalesethez ahol nem sikerül az apát/anyát ujraéleszteni a két gyerek meg árván marad...teheti ezt 100ezerért de furcsa mód élvezi ha segithet.
2013. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor eddig én vagyok a nyerő a napi 150 -200 kilóméteremmel, változó munkahelyen. És hogy a másik kérdésedre is válaszoljak:


"Közelebb nincs munka?"


Dehogy nincs. Ahol élnek emberek ott munka is van. Minden embernek szüksége van élelmiszerre, lakhatásra, fűtésre stb.. és bizony közelebb is élnek emberek.

Sőt tovább fokozom, bárhová is jártunk, járunk dolgozni azokon a helyeken is élnek emberek és ők is el tudták volna végezni ezt a munkát.


Épp ezért írtam ,hogy az ilyesmit kéne már betiltani és a lehető legszigorúbban büntetni.

2013. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Jól értem, hogy a saját munkádat akarod betiltani? Vagy mire gondoltál?
2013. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 Bocs de nem értem miről beszélsz!
2013. jan. 3. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!