Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok a...

Fideszesek, mit szóltok a kormányprogramhoz? Találtok-e benne kivetnivalót?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 08:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Itt a Program: [link]
2010. máj. 24. 08:22
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Így néz ki egy kormányprogram? Semmi szakmai dolog nincs benne.
2010. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó meglátás. Én is ezt mondom. Az van leírva, amit kampány alatt mondogatott Orbán, csak elnyújtva 85 oldalra...
2010. máj. 24. 09:19
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Engem ez arra emlékezetet mintha a Fidesz még mindig azon dolgozna, hogy a földbe tiporja az MSZP-t ahelyett, hogy végre tényleg tegye a dolgát. Ez a kormányprogram inkább egy "kampányprogram", konkrétum nélkül.
2010. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Egyetértek az előttem szólókkal.A napokban felbosszantott egy politológus írása. Szerinte a rendszerváltás óta végre egy párt,aki betartja a választási igéreteit! Ez nagy hazugság!

Tegyük fel,hogy egy jóhaverom pénzt kér tőlem kölcsön. Megígérem,hogy adok majd neki,ha megkapom a fizumat. Néhány nap múlva rákérdez,hogy számíthat-e rám? Én pedig irásban adom neki,hogy HA LESZ PÉNZEM, adok majd neki,pedig ez nincs is szándékomban.

Na,ilyen ez a program is.

A másik érdekesség: Minden jól működő demokráciában a cikluson túlmutató terveket többpárti konszenzus,egyetértés előz meg. A Fidesz ilyent nem tartott,mégis 10 évre tervez. Lesz ugyan vita a parlamenben ( legyen meg a látszat),de CSAK az fog történni amit a FIDESZ akar.

2010. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Egy dolgot hiányolok: aki magasabb tisztséget töltött be a diktatúra alatt, az a parlament közelébe se mehessen.
2010. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Októberben még önkormányzati választások is lesznek, addig nem kezdhetik el a megszorításokat, kőkeményen, majd utána jön a java.
2010. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a 65-nél igazságszagot érzek a megszorításokkal kapcsolatban...
2010. máj. 24. 10:25
 9/14 anonim ***** válasza:

09:30


TELJESEN IGAZAD VAN!!!!

2010. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

1. Engem nem a kormányprogram érdekel, hanem a kormányzás.

2. Vannak 10 oldalas kormányprogramok, vannak 40 oldalasak, vannak 80 oldalasak. Mindegyik kevés ahhoz, hogy "szakmai" legyen. A "szakmai" anyagok a jogszabályok előkészítésekor készülnek a minisztériumokban, és több ezer oldalasak lehetnek. Akit "szakmai" anyagok érdekelnek, az ne kormányprogramban keresse őket.

3. Vicces a frusztrált szocijobbikosok vergődése.

2010. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!