Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor tényleg csökkeni...

Most akkor tényleg csökkeni fog a távhő díja januártól Ózdon?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam januártól 4%-al nő a távhő díja ózdon, az egyik ismerősöm azt mondja 10-14%-al csökken vallami tartozás rendezése miatt. Igaz ez?
2012. dec. 30. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen azt modták csökkenni fog,de szerintem nem mert úgyis bvezetnek vmi extra díjat,amivel leverik a 10%-ot az embereken
2012. dec. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan. Éppen úgy, ahogy a telefonadónál is.

De szerencsétlen Orbán nagyon kétségbe lehet esve ha ennyire akarja a népszerűségét növelni. Mellesleg nem az energiafogyasztást kellene támogatni, mert azzal megint csak a gazdagok járnak a legjobban, hanem részben a szegényeknek járó lakhatási támogatást, részben pedig az energiatakarékossági, és egyéni energiatermelőket (napkollektor, napelem, stb.) beruházásokat kellene támogatni!

2013. jan. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2013. jan. 1. 14:14
 4/5 A kérdező kommentje:

"". Mellesleg nem az energiafogyasztást kellene támogatni, mert azzal megint csak a gazdagok járnak a legjobban""


Miért? Én miért nem járok jól ha csökken a távhő a villany a gáz ára? És hamarossan csökken a víz és a komunális (szemét díj) is ez nekem közel 20 ezer forintot jelent. Akor most miért nem jártam jól? Az előző válaszoló jobban szerete volna ha ha nem csökken hanem ugyanenyivel nő az ár - akkor most most így irna az illető : -Fúj szemét orbán emelte az árakat le vele.-


Az ilyeneknek mindegy hogy "van -e rajta kalap vagy nincs"

2013. jan. 1. 14:23
 5/5 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy csökken - ilyen nem igazzán fordult elő az elmult jópár évben.
2013. jan. 1. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!