Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik helyreten...

Szerintetek a Jobbik helyretenné a közbiztonságot?

Figyelt kérdés
Utálom az összes pártot,különösen a Jobbikot,de lehet,rájuk fogok voksolni,mert az már elfogadhatatlan,hogy rettegni kell az utcán.Szerintetek?
2012. dec. 22. 10:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Szép lassan a segélyen rugózók is belátják, hogy senki nem fog törvényeket betartva éhenhalni. Ha ott állsz 5 rendőrrel, tűzparanccsal mindegyik mellett akkor se.
2012. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
82%

ma 12:45


Én nem rúgózok a segélyen..de ez sem megoldás végleg.Ha a magyar többsége próbál munkát találni és nem megy el lopni,rabolni akkor a cigány is megpróbálhatna talán munkát találni.Csak hát ugye a munka büdös..ennyi.Mert már hozzá szokott hogy a magyar mmajd eltartja.Hányszor hallod a cigány szájából hogy minek dolgozzak a hülye magyar eltart úgy is..ez kell neked igaz?Egészségedre..én ezért vagyok már külföldön..

2012. dec. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
5%

az biztos ,hogy a cigányok tömegesen takarodnának az országból és a búnözés a felére csökkenne ami rengeteg pénzt takaritana meg az országnak.Azért a zsidó bankokat is meg kéne egy kicsit piszkálni és kirúgni a parlamentből az izraeli-magyar kettős állampolgárokat

És végre nem kéne minden nap hatszor bocsánatot kérni az állítólag megtörtént hollókosztért

2012. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Dick Esmen ***** válasza:
24%
Nem.
2012. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
A megoldás az lenne - és ezt már párszor elmondtam, hogy be kéne vezetni Magyarországon, hogy a cigányok kapjanak pénzt azért, hogy elmenjenek innen (mondjuk fejenként 100 ezer forint a csecsemőtől az aggastyánig).
2012. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

"Magyarországon, hogy a cigányok kapjanak pénzt azért, hogy elmenjenek innen (mondjuk fejenként 100 ezer forint a csecsemőtől az aggastyánig)."


Még többet??? Egyébként a franciák is fizetnek nekik valamennyit mikor a repülőre teszik őket, hogy húzzanak vissza a románokhoz, de egy kis idő mulva mennek visszafelé, és ugyanúgy kezdődik előről.

2012. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

" Esetleg megkaphatja az összes c*gány BAZ meg SzabolcsSzatmárt..."


És mi lenne, ha anyád mellé telepítenénk őket? Üdv BAZ megyéből :)

2012. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez van, de ezért kell a Jobbikra szavazni!

Kifejezetten utálják őket. Legalábbis akik nem integrálódnak. Ők megoldanák a problémát. Ha nem dolgozik a cigány, meghal (meg persze a magyar is, de elvileg van tervük, hogy legyenek munkahelyek).

Meg olyan törvényeket is akarnak, mint Amerikában, hogy ha betörnek hozzád, simán lelőheted őket, és az meg így járt. Na itt mi van? Ha betör hozzád egy büdös cigány, és "véletlenül" eltöröd a kisujját, az 8 napon túl gyógyuló sebesülés, és már visznek is a börtönbe.

Szóval ezért éri meg nekem is a legjobban, hogy a Jobbikra szavazzak, mert ez így nem mehet tovább. Például képzelj el egy olyan esetet, hogy valahol rádtámad vagy 5 kigyúrt cigány, te egyedül vagy, és nem tudsz mit csinálni. Ők beverik a képed, de attól még az egyik mocsoknak véletlenül eltöröd a kezét. Ezért téged csuknak le, mert nagyobb sebesülést okoztál az ellenfelednek, mint amit te kaptál. Na de akkor is!!! Milyen ország ez, ahol nem lehet magunkat megvédeni??? Még jó, hogy a gázfegyvereket legálisan lehet engedély nélkül hordani. De ha így haladunk tovább, még azt is be fogják tiltani.


(Meg ez most nem ide tartozik, de olvastam már olyat, hogy Orbánt egy-két hétre ide kellene hozni BAZ-ba, hogy lássa, mi folyik itt. Persze Orbán csak annyit látna, hogy a cigányok tisztelik őt (mert persze ő tartja el őket a MI pénzünkből).

2012. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Én adnék egy lehetőséget a Jobbiknak.


Ugyanis a többi párt még azt sem engedi kimondani, hogy rossz a közbiztonság, nem hogy tenne ellene valamit.


Baloldali pártokra végképp nem bíznám az országot, a fidesz meg már elqrta a "2 hét alatt rendet teszünk" szöveggel, hiszen már 2 év is elmúlt!

2012. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Objektívan nézve a dolgokat, ahol Jobbikos polgármester van, vagy ahol a Szebb Jövőt Polgári Egyesület megjelent, ott érezhetően jobb a közbiztonság!


Lásd Érpatak, ahol a bűncselekények jelentősen csökkentek, illetve a felderítések aránya nőtt, vagy Tiszavasvári, ahol szintén nagy arányban csökkent a helyi bűnözés. Az mszp és a fidesz sem volt erre képes! Lehet a jobbikot szidni, de azért ezeken a tényeken érdemes volna elgondolkodni!

2012. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!