Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik helyreten...

Szerintetek a Jobbik helyretenné a közbiztonságot?

Figyelt kérdés
Utálom az összes pártot,különösen a Jobbikot,de lehet,rájuk fogok voksolni,mert az már elfogadhatatlan,hogy rettegni kell az utcán.Szerintetek?
2012. dec. 22. 10:53
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Az én véleményem azzal van elkúrva az egész hogy nyomják nekik a segélyeket és kis gyerekként kezelik és sajnáltatják őket.Ez olyan mint amikor van egy elkényeztetett gyerek és mindent megkap,amíg megkapja addig hisztizni fog és azt gondolja mindent megtehet,majd amikor tudatosul benne hogy nem minden úgy van ahogy elképzeli akkor elösször durcás lesz és csapkodni b@szkodni fog,de aztán rájön hogy nincs más választása mint a saját sarkára állni mert ha nem teszi akkor éhen döglik..kb ez a cigány dolog titka is.Csak félik meglépni ezt a helyzetet,inkább pumpálják bele a pénzt attól félve hogy elszabadúl a pokol és még nagyobb lesz a bűnözési statisztika.Erről szól a segély..
2012. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Csendorseggel Igen.
2012. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Segély=bűnözési statisztika csökkentése a cigányoknál...
2012. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Szerintem amúgy pont azért vadultak el,mert csökkentették a segílyt.


18 Én szívesen átadnám nekik azt a települést,ahol felnőttem,csak tűnjenek már el a közelemből,mert szeretnék nyugodtan élni.Az iskolás éveimet végig megkeserítették,mert bujkálni kellett tőlük,mert ha meg mertem védeni magam,akkor jöttek a tesók.Undorító.Pics@ba a pozitív diszkriminációval is,ezek soha nem fognak tudni beilleszkedni,mert teljesen más kultúra,nem Európában a helyük.Csak a bibi az,hogy itt születtek és magyar állampolgárok,ezért nem lehet kitoloncolni sem őket.

2012. dec. 22. 12:14
 25/40 A kérdező kommentje:
Ja és én Pest megyében lakok,de még itt is tombolnak.Akkor már rossz belegondolni,hogy mi lehet vidéken.
2012. dec. 22. 12:15
 26/40 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ennek a vitának is az lett a vége, mint a többinek. Ne éljünk demokráciában, inkább olyan diktatúrában, ahol én vagyok a diktátor. Ébredj már fel!

(a kitoloncolásra, meg már nem írok, hogy "bárhova, csak el innen", azzal már bizonyítottad mennyire okos vagy)

2012. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy pont azért vadultak el,mert csökkentették a segílyt.


Nem ezt mondtam?Segély=cigány bünözés csökkentése...elvadúlnának de meg kellene várni a vég kifeljetet..mert ez sem állapot hogy segélyen tengődnek.Így soha nem fog megoldoni a probléma...mert amíg ez az ország létezik akkor még mondjuk több 100 évig nyomjuk beléjük a segélyt a semmire?Azért hogy csak élősködjenek?

2012. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Ha a városokban lenne megfelelő rendőri jelenlét,gyalogos,lovas,autós vagy bármilyen,éjjel,nappal és járnák az utcákat akkor kétszer meggondolná hogy mikor hova tör be vagy rabol ki.Plusz a rendőrség mellé egy magyar árda szerű csapat amit finanszíroz az állam.Ők is ugyan úgy járöröznének éjjel nappal akkor kétszer moggondolná a tetü hogy mikor támad meg egy ártatlan nőt.Én a városban ahol lakom,több éve nem láttam járöröző rendőrt,nem hogy éjszaka de még nappal is elvétve.A rendőrök jelenléte az utcán eléggé meg fogyatkozott...
2012. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Ha teljesen lecsökkentenék,vagy megvonnák a segélyt,ezek még a szemedet is kilopnák,nem hiszem,hogy megoldódna.Lehet,akkor már tényleg vér folyna,az meg senkinek sem hiányzik.Így is nagyon durva a helyzet.Szerintem is egy jó erős rendőrségre lenne szükség,meg egyéb szervezetekre,akik rendet tartanak.Felénk amúgy fokozottan járőröznek a településen és a bkv-n is szoktam látni rendőröket.De még így is voltak balhék.Remélem,bekeményítenek.
2012. dec. 22. 12:36
 30/40 A kérdező kommentje:
A kitoloncolás meg álom marad,senkinek sem kellenek.
2012. dec. 22. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!