Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik helyreten...

Szerintetek a Jobbik helyretenné a közbiztonságot?

Figyelt kérdés
Utálom az összes pártot,különösen a Jobbikot,de lehet,rájuk fogok voksolni,mert az már elfogadhatatlan,hogy rettegni kell az utcán.Szerintetek?
2012. dec. 22. 10:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
22%

Ebben az egyben 100%-os teljesítmény lenne. Cigányok megszabályozva, ha kell kitoloncolva. Erősebb rendőrég - a rendőr visszalőhet, ha olyan van, Te is megvédheted magad, szabadabb fegyverviselés, Unió seggnyalás felfüggesztése...


Persze más területeken meg fejjel a falnak.

2012. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
66%
Talán javítana rajta, és eljönne a "2hét".
2012. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
13%
Természetesen.
2012. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
65%
Én ebben bízom, gyakorlatilag a szememben ez az erős pontjuk, még talán ők a legkisebb rossz a kínálatból, és ha már bízni kell valakiben, akkor miért ne bennük, akik még nem rúgtak hátsón?
2012. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagyok jobbikos de szerintem javúlna.Ők azok akk a cigány problémát próbálnák megoldani.A bűnelkövetők nagy része cigány,a börtönök 80%-a cigány lakos!A jobbik az amelyik skat foglalkozik a cigány problémával.


Egy nem jobbikos!

2012. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
71%

ma 11:11 vagyok


Lásd magyar gárda.Ami jó ötlet volt mert a cigányok akkor vissza vettek az arcukból és elrettentő volt nekik már csak a jelenlétük is..de úgy gondolom hogy rendőrségen is lennének átrendezések és szerintem a jobbik az akik nagy hangsúlyt fektetnek az ezzel kapcsolatos ügyekre.Írtam ezt mind úgy hogy nem jobbikos vagyok se nem rasszista

2012. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
77%

"Cigányok megszabályozva, ha kell kitoloncolva. Erősebb rendőrég - a rendőr visszalőhet, ha olyan van, Te is megvédheted magad, szabadabb fegyverviselés, Unió seggnyalás felfüggesztése... "


Megszabályozva, kitoloncolva... hagyjuk már ezeket az általános blablákat. Jogállamban próbálj meg gondolkozni és egyből látod hogy nincs ilyen egyszerű megoldása.


A rendőr most is visszalőhet, és nem igazán jellemző, hogy lövöldöznének rájuk. Fegyvereket adni a polgárok kezébe. Na ez a nagyszerű, mindent megoldó húzás. Grat.


Az únióról meg annyit, hogy mi vagyunk a legköcsögebbek velük. Az egyezségek ránk eső részét rendre cseszünk betartani, ígérgetünk, ígérgetünk, és megint nem tartjuk be.

2012. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
29%
Mért próbáljon jogállamban gondolkodni? A jogállam a demokrácia egy amerikai műsor aki ilyenben akar élni költözzön oda, ott meg majd a négerek adnak a pofájára mert nekik ehhez joguk van.
2012. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
63%

"A rendőr most is visszalőhet, és nem igazán jellemző, hogy lövöldöznének rájuk"


Nem, csak általában megverik őket. :O Na ilyet próbáljanak meg a jenkiknél, ott először odadurrantanának, majd aztán kérdeznek!


"Jogállamban próbálj meg gondolkozni és egyből látod hogy nincs ilyen egyszerű megoldása."


Pl. a jogok mellé mostmár időszerű lenne ugyanúgy kötelezettséget is adni egyeseknek. Ennek az egész szituációnak az egyik legnagyobb oka a pozitív diszkrimináció.


Amúgy meg a franciák, olaszok tojnak az eu-ra, azért toloncolják kifelé a sok bevándorlót! :)

2012. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
70%

Én sem bírom a cigókat. De ez vicces:


"Cigányok megszabályozva, ha kell kitoloncolva."


Hova toloncolnád ki a cigókat? :DDDDD

2012. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!