Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is aggódik a magyar nép...

Más is aggódik a magyar nép sorsa miatt?

Figyelt kérdés

Mert nekem folyamatosan eszembe jut,és ideges leszek tőle.

Mit lehetne tenni? A kormányunk elnyomnak minket, munkalehetőség alig van, ha van is éhbérért dolgoztatnak minket, behozzák az újabb és újabb hülye törvényeket,adókat amivel általában a szegény ,kis emberek szívják meg. Egyre több magyar megy ki külföldre,és többet nem is jönnek vissza.

És 2 év múlva megint választhatunk valami újabb kizsákmányoló,tolvajt.

Mire jó ez? Hogy van ebből kiút?

Én nem vitának szánom a kérdésemet, csak kíváncsi vagyok ki hogyan látja. Jó lenne ha a magyar nép újra összetartó lenne, és tennének is a zsarnokság ellen. De ahogy látom erre nincs lehetőség. Mintha kiírtották volna belőlünk a nemzeti öntudatot, mert anélkül ha nincs egy népnek öntudata ,szétesik az ország.

Mire lenne szükség,hogy rengeteg magyar felébredjen végre, és tegyenek is valamit a hatalom,elnyomás ellen? Én sem tudok sajnos megoldást egyenlőre.



2012. dec. 12. 12:11
1 2
 11/18 Dick Esmen ***** válasza:
Én is aggódom.
2012. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első lépés az lenne :elzavarni az összes leszerepelt politikust.Milyen alapon bírálja az Mszp ezt a tehetségtelen Fidesz kormányt?Miközben ugyanilyen kártékonyak voltak.Ha megfigyeled kezdenek előszivárogni a sötétből (Fodor,Kunce,Smuck és társaik),halásznak a zavarosban.Jönnek mint a keselyűk a dögre.

Nem látom azt a politikai erőt aki ezt megtudná változtatni!

Mind olyan mint a krumpli bogár:kártékony.

Marakodnak a koncon,nem lesz itt semmilyen ellenzéki összefogás a hatalom kell mindnek,sza..k rád,rám,mindenkire.Az a szomorú vannak akiknek nem tudod megmagyarázni, hogy a szakadék felé robogunk,megvannak győződve róla, minden remek!Ha szólsz vérbe forgó szemmel közli" Viktor tudja "stb.Úgy fogunk járni mint Taivan,összeszerelő rabszolgákból meg herékből fog állni az ország.

Szükség volna egy olyan szervezetre mint amilyennek az E...2014 indult,csak nem kellene egy ilyen figura mögé sorakozni mint a libatolvaj.Megteremteni a mindenkori politikusok felelősségre vonásának lehetőségét,Ez bizalmat ébresztene az emberekben.El kellene felejteni végre jobb oldal bal oldal,ez a napi megélhetés és más szempontokból is lényegtelen.

A választások után érdeklődve figyeltem a törvénykezés menetét,egy sor az emberek számára lényegtelen törvény született,tisztogatás csak azért mert " szoci" az lényegtelen ,hogy dolgozott.Ezzel telt 2 év az érdemi munka helyett.

"Mire lenne szükség?"Azt hiszem valahogy szerveződni kellene hasonló gondolkodású embereknek.

2012. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a politika rovatban minden értelmes választ lepontoznak! Lsd. felettem lévő hozzászólása.
2012. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22%

Én is ideges leszek általában, ha eszembe jut, milyen kilátástalan a helyzet. Egyik párt se csinál semmit, s belegondolok, hogy 50 év múlva ha bekapcsolom majd a rádiót, ugyanezeket a dumákat fogom hallani:

- reform kéne

- átalakítás kéne

- megszorítás kéne

- IMF kéne

- magas az államadósság

- a magyar gazdaság romlott


Stb.


Elég szomorú, ezért is kell lelécelni ebből az országból.

2012. dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Én senkit sem pontozok le.

Ha mindenki lelécel ebből az országból akkor mi marad meg? Nem lesz Magyarország többé. Nem a lelécelés kéne,mint megoldás. Én nem fogom itt hagyni. Az ország tönkretevői húzhatnak a pics---ba. Ők mehetnek el jó messzire!

2012. dec. 13. 14:59
 16/18 A kérdező kommentje:
Szóval ha mindenki lelécel ,mert sz@r a jelenlegi helyzet M.o-n akkor kik maradnak itt? Pont ez a céljuk, pontosan ezért ilyen élhetetlen itt az élet egy magyar ember számára, hogy nagyon sokan menjenek innen ki külföldre, másokat (nem írom le kiket)pedig betelepítsenek. Minden adott lenne, gazdag termőföldjeink vannak még sem használjuk ki, mert valakiknek érdekük az, hogy magyar ne legyen többé a saját hazájában!
2012. dec. 13. 15:02
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Azért írd már le, hogy szerinted kiket telepítenek ebbe az országba, légyszi.
2012. dec. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
30%
Szavazzunk 14ben a Jobbikra. Az urolsó esélyünk...
2012. dec. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!