Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holnap mekkora erejű tüntetésr...

Holnap mekkora erejű tüntetésre lehet számítani Budapesten?

Figyelt kérdés
A diákok szerint 10.000-en lesznek. Mire lehet számítani? Tegnap kifütyülték valamelyik politikust, aki aki azt mondta, hogy ne legyenek erőszakosak, mert a készenléti rendőrség erősebb. Mire számítani? Lesz valami komolyabb? Elfoglalnak valamit? (Emberi Erőforrás Minisztérium, valamelyik híd, egy egyetem, esetleg valami kormányzati épület? Redőri beavatkozás lesz vajon? LEsz balhé?
2012. dec. 11. 16:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Idén 109 ezer diák kezdte meg az általános iskolát!
2012. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

"ne legyenek erőszakosak, mert a készenléti rendőrség erősebb."


Kíváncsi lennék ha egyszer a tüntetők is így gondolkodnának és eleve nehézgéppuskákkal, tankokkal és aknavetőkkel indulnának neki akkor is ilyen nagy lenne -e a pofájuk.

2012. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
2012. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
2012. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem kell félni.A kormány se veszi a diákságot komolyan,különbe nem mertek volna ilyeneket megszavazni.

Ameddig csak sétálgatnak,meg transzparenseket lengetnek,meg kiabálnak...addig a kormány felöl akár fél Magyarország is kivonulhat az utcára, csak jól kiröhögnek.(ahogy teszik is)

Mielött leszólnak h bezzeg én... lány vagyok,végeztem már a főiskolával,mégis ott leszek a városomba lévő tüntetésen.(vidéki megyeszékhely)

BÉKÉS tüntetés lesz,fáklyamenet meg minden hülyeség,a forgalmat se akadályozzuk,egyéb. szabályok amit be kell tartani mindenkinek (pl. ne szemetelj,mondjuk azt am se szoktam)...

Röhögtem amikor megláttam A Tüntetésre való meghivást.

Magyarán egy b.romság az egész.Pesten nem tudom mi lesz,de kétlem,hogy sokkal komolyabb lenne.

Annyi értelme van max.,hogy majd mindenki jól megfázik.

Basszus...a kormány sok fiatal életét teszi épp tönkre és ami vérlázitó még bele is röhög a képükbe,erre megy itt a finomkodás,meg a béke jelszó.Na,ezért mernek mindent megtenni,hisz max. höbörög kicsit a diákság,aztán majd mindenki megy haza tanulni a zh-ra. (és megint mondom ezt úgy,hogy nekem is egyetemista barátom van,aki szintén ott lesz a tüntetésen)

Ha mégis lesz valami,én kérek elnézést,hogy alábecsültem a fiatalságot.

Am szerintem ide komolyabb fellépés kénne,eleve egy helyre kénne szervezni a diákokat(Pestre),nem az,hogy külön tüntetéseket szerveznek a "helyi főiskolák",mint itt,meg ha kell drasztikusan fellépni,épületeket elfoglalni,forgalmat bénitani, vagy akármi,de olyat ami mellett nem tudnak röhögve elmenni...és muszáj legyen komolyan venni.

Ideje volna,hogy a magyar nép ismét alakitsa a sorsát,ne pedig elszenvedje,mint ahogyan régóta teszi.

De sajnos szerintem ilyen még jó ideig nem lesz.

Lehet leszólni,én igy gondolom!(elég elnéznem a középiskolás ismerőseimet,egy se megy tüntetni,pedig elvileg őket érinti a legjobban,mégis csöndbe lapitanak,meg h másnap suli. Jó kifogás!:D )

2012. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Akármilyen is a tüntetés, ha a magyar nép hagyja magát bármivel kapcsolatban, olyan 50 éven belül max a történelem könyvben fogunk létezni....De ahogy látom a magyarok kicsit sem tudnak összefogni,úgyhogy áshatjuk el magunkat. De azért van még egy kis reménysugár, ami éltet.
2012. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!